Як заробити на фондовому ринку

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Питання «як правильно вкласти гроші» хвилює багатьох людей. Дійсно, від правильного розпорядження грошима залежить благополуччя в сьогоденні і в майбутньому. Звичайно, можна покласти свої гроші на рахунок в банку і через рік зняти з невеликою надбавкою, але якщо при цьому порахувати, скільки за рік ваших заощаджень «з'їсть» інфляція, то зрозумієте, що отримаєте рівно стільки, скільки поклав. Ігри на фондовому ринку - ризикованийспосіб, але якщо ви навчитеся правильно вкладати свої гроші в цінні папери, то прибуток з них буде незрівнянно більше, ніж при звичайному вкладі.

Інструкція:
1. У чому полягає ризик? З внеском все ясно: якщо банк збанкрутував, то завдяки системі страхування, ваш внесок вам поверне держава. З акціями же все по-іншому. Прибуток ви можете отримати, а можете і не отримати, більше того, ви можете зіграти собі на збиток. Словом: чим більше ризик, тим більше дохід.

2. Найменш ризиковано купувати цінні папери «блакитних фішок». Це компанії, які менше всього піддаються будь-яких коливань ринкової кон'юнктури. Це такі компанії, як Ощадбанк, Газпром, Лукойл, РАО ЄЕС Росії. Стабільні компанії є і в регіонах, але для того, щоб купувати цінні папери не дуже відомого концерну, вам потрібно розташовувати надійної інформацією про її заняттях.

3. Чому варто купувати акції «блакитних фішок»? Тому що в будь-який момент ви зможете їх швидко продати з найменшими втратами для себе.

4. Що стосується ринку валюти, то спочатку рекомендується грати на повільних парах валют. Наприклад, євро-фунт або євро-франк. Звичайно, дохід ви отримаєте не дуже великий, але і малоймовірно, що прогорите. При роботі з так званими «агресивними валютними парами»: фунт-канадський долар, фунт-ена і так далі, коливання курсів набагато більше і починаючому гравцеві встежити за цим буде практично неможливо. Зате при сприятливому розкладі і оперативному реагуванні можна отримати дохід до 180% в рік (відповідно прибуток - 80%).

5. Починаючи роботу на фондовому ринку, слід придбати початкові економічні знання, навчитися аналізувати ринок і приймати рішення. Мало в кого вийде зльоту навчитися правильно передбачати курси цінних паперів або валют. Найчастіше, з головою кидаючись у вир торгівлі, люди втрачають і гроші, і інтерес до подальшої грі.

6. Ще одне правило - ніколи не кидайте всі свої гроші в покупку акцій. Розділіть їх на 3-4 частини, з яких 1 частина ви вкладете в банк, 2 частина - в валюту, 3 частина в держ. Облігації і лише 4 частина використовуйте для купівлі цінних паперів. Причому, і цю суму треба розділити між цінними паперами різних компаній, не тільки російських, але й закордонних. Нехай ці компанії будуть з різних галузей на випадок кризи в одній з них. Діючи таким чином, ви надійно захистите себе від повного краху.

7. Виникає питання: «скільки грошей потрібно для того, щоб почати грати на біржі?» Почніть з декількох тисяч рублів, щоб зрозуміти, що це взагалі за робота. Поступово набуваючи досвіду, ви будете поступово поповнювати рахунок, нарощувати оберти.

8. Дуже цінне вміння при грі на фондовому ринку - це правильний аналіз ринку. Фундаментальний аналіз заснований на оцінці реальної вартості акцій. Для цього складають всі активи з урахуванням доходів майбутніх періодів, розраховують капіталізацію емітента акцій і ділять отриману суму на кількість випущених акцій. У результаті отримують реальну вартість акції. Зіставляючи цю вартість із вартістю на ринку, вирішують: купувати акцію або продавати. Технічний аналіз грунтується на вивченні графіка вартості акцій. Цей спосіб дуже простий і нею користується більшість учасників фондового ринку.

9. І в ув'язненні саме правило роботи на фондовій біржі: ніколи не ризикуйте по крупному. Цього принципу дотримуються всі найуспішніші гравці....

Відповідь на запитання: Як заробити на фондовому ринку