Як заробити жінці

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Яка жінка не любить побалакати, причому зовсім неважливо, про що саме, тут важливий і цікавий сам процес. Так чому б і не заробити на цьому грошей? Використовувати час, так би мовити, не тільки із задоволенням, але і з користю. Однак, в реальному житті ваша зайва балакучість може лише дратувати роботодавця, чого не скажеш про мережу інтернет, де будь-яка дівчина сама собі господиня.

Інструкція:
1. Найпростіше - це стати власницею власного блогу в інтернеті (або мікроблогу). І якщо ви - майстриня давати слушні поради, ділитися багатим досвідом, любителька палких суперечок і дискусій, тоді цей варіант, безсумнівно, вам підходить. Не варто лякатися слова блог, адже, по суті, це звичайний щоденник, за допомогою якого можна ще й заробити. Але насамперед необхідно знайти платформу, в якій і буде здійснюватися створення блогу. Зробити це досить просто при допомоги будь пошукової системи. Вам залишиться лише вибрати вподобану. Варто відзначити, що на даний момент одними з найпопулярніших ресурсів є livejournal.com, liveinternet.ru і blog.ru.

2. У разі, якщо з блогом ви вже освоїлися, приступайте до відкриття цілого порталу. Який характер придбає це творіння - вирішувати лише вам самим. Однак не забувайте, що портал повинен вмішати в себе масу корисної і постійно оновлюваної інформації, щоб відвідувачі залишилися задоволені, коли зайдуть на ваш ресурс. Не розраховуйте при цьому на "легкі" гроші, вони прийдуть не відразу, а з часом.

3. Ще один варіант - це зайнятися написанням текстів (як рекламних, так і будь-яких інших). Ви можете не обмежуватися тільки написанням, а займатися перекладом статей (безумовно, це вимагає хорошого знання мови, письменності). Рекомендується розбиратися в темі, по якій береш замовлення, та й без інтересу до обраної теми, без бажання працювати теж, що називається, каші не звариш. Тепер пару слів щодо взяття замовлення. Ви вільні вибирати тему самостійно, а можете працювати і на спеціальне замовлення. Скрізь є свої переваги і недоліки. Правда, і недоліки можуть стати зовсім незначними, якщо ви знайдете постійного замовника, тоді й ціна буде вище.

4. Завжди в ціні хороші фахівці і професіонали. Навіть сидячи вдома, ви зможете давати консультації і заробляти гроші. Ваша профільна область не має значення в даному випадку, оскільки в інтернеті відсутні територіальні межі, що дозволяють знайти роботу в будь-якому місті.

5. У кожної жінки є своє хобі. Так чому б на ньому не заробити? Якщо ви добре готуєте, захоплюєтеся чимось (будь то живопис чи створення одягу), цілком зможете створити з хобі невеликий бізнес. Просто розмістіть оголошення в газетах, на сайтах, спеціалізованих порталах, і відповідь не змусить себе чекати....

Відповідь на запитання: Як заробити жінці