Як заробити в інтернеті гроші з нуля

Posted by Admin on 17-06-2013, 10:27 in Робота і кар'єра

Інтернет переповнений пропозиціями легкого, швидкого заробітку. Звідусіль нам пропонують заробити на кліках, на рекламі, аж до того, що пропонують набирати текст за певну винагороду. Але як насправді в інтернеті заробити гроші з нуля? Найголовніше - бути обережним і використовувати тільки перевірені методи заробітку, а не потрапляти на вудочки шахраїв з привабливими пропозиціями.

Вам знадобиться:
- Комп'ютер
- Інтернет

Інструкція:
1. Заливайте файли на платні файлообмінники. Цей процес нешвидкий, зате не вимагає ніяких вкладень і дуже простий у використанні - заливайте унікальний контент на платні обмінники і беріть участь в їх партнерських програмах, розміщуючи посилання на свій контент у мережі інтернет. Після того, як ви розміщуєте файл, власник хостингу веде облік унікальних користувачів, які завантажили файл, і за кожне унікальне скачування платить певну суму. Чим більше скачування - тим більше заробіток, арифметика проста.

2. Спробуйте себе в ролі письменника, статті для контенту користуються в інтернеті дуже непоганим попитом. Ви можете як писати статті на замовлення, так і продавати вже готовий матеріал. В інтернеті існує безліч сайтів, присвячених фрілансерам, як фахівцям-рерайтерам, так і фахівцям фріланса в принципі. Зареєструйтеся на них і шукайте замовлення відповідно тематикам, в яких ви розбираєтеся.

3. Переводите тексти, якщо у вас є лінгвістична освіта. Ця праця добре оплачується, але майже всі роботодавці дивляться на наявність дійсного диплома про закінчену вищу лінгвістичному освіті. Найнадійніший метод - бути в базі у декількох агентств перекладу. Знайдіть їх через пошукові системи і запропонуєте свої послуги.

4. Створюйте сайти. Технологія створення сайтів зараз досить проста, на те, щоб розібратися в ній, у вас піде максимум два місяці. Якщо ви знайдете свою нішу, вам забезпечений стабільний приплив замовників і грошей відповідно на довгий термін. Пам'ятайте про те, що сайти високої якості та гарного дизайну можна ще й продавати готовими. У пошуку клієнтів ви можете як використовувати пошукові системи, так і зареєструватися на сайтах для фрілансерів і брати готові замовлення....

Відповідь на запитання: Як заробити в інтернеті гроші з нуля