Як заробити на своїх файлах

Posted by Admin on 6-07-2013, 16:24 in Робота і кар'єра

Власники файлообмінників добре платять за скачування, якщо при скачуванні вашого файлу використовується платний аккаунт, це добре відомо і широко використовується веб-майстрами для отримання прибутку. Але не всі знають про те, що такий простий метод заробітку можна використовувати також для того, щоб зробити з нього ще більше грошей, приклавши зовсім небагато додаткових зусиль.

Вам знадобиться:
- Комп'ютер
- Підключення до мережі Інтернет

Інструкція:
1. Зареєструйтеся на файлообміннику і беріть участь в партнерській програмі, по якій власники файлообмінників платять за унікальні скачування ваших файлів з використанням преміум аккаунта.

2. Заливайте файли на файлообмінники і активно рекламуйте ці посилання, Розміщуючи посилання на сайтах та інших ресурсах, у тому числі і в соціальних мережах.

3. Створіть свій веб-сайт, присвячений небудь конкретної тематики, або є сховищем файлів по категоріям, де можна скачати відео, Аудіо, програми та багато, багато іншого. Створіть свою цільову аудиторію, активно рекламуючи свій сайт в соціальних мережах за допомогою розміщення роликів на фільми з посиланням на ваш сайт. На вашому сайті користувачі зможуть завантажити файли з файлообмінників, які ви ж і розмістили. Одночасно піднімаючи рейтинг вашого сайту, користувачі будуть додавати вам винагороду від власників файлообмінника за кожне унікальне скачування.

4. Після того, як ваш сайт набере достатньо широку аудиторію, скористайтеся біржами купівлі-продажу посилань. Чим вище рейтинг вашого сайту, тим більше вам будуть платити за розміщення у вас посилань....

Відповідь на запитання: Як заробити на своїх файлах