Як заробити грошей за комп'ютером

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Комп'ютер відкриває величезні можливості для жителів сучасного світу. Це не просто засіб для мережевої комунікації чи розваги, але й потужний інструмент для заробітку. У мережі безліч привабливих можливостей, якими може скористатися навіть непідготовлений користувач. Головну роль у цій справі відіграють завзятість і постійне навчання.

Інструкція:
1. Заробіток вдома за комп'ютером - давно вже не міф, а реальність багатьох людей, званих фрілансерами. Таку роботу вибирають з різних причин, а підходить вона абсолютно всім, особливо тим, хто не має можливості щодня ходити на роботу. До цієї категорії відносяться студенти, домогосподарки, люди з обмеженими можливостями здоров'я та ін Ну а для тих, хто вже має постійну роботу, це хороший спосіб заробити.

9. Основні навички фрілансера - володіння комп'ютером, доступ і вміння користуватися інтернетом. Втім, інтернет не завжди обов'язковий, наприклад, письменники, перекладачі та журналісти іноді використовують машину для набору, збереження та обробки тексту, а потім роздруковують його або зберігають на інформаційному носії.

3. Які можливості надаються починаючому фрілансеру? Адже почати будь-яку справу, тим більше таке серйозне, це завжди важко. Іноді люди просто не знають, де знайти потрібну інформацію. Зараз існує безліч книг і інформаційних ресурсів на цю тему, але, на жаль, вони здебільшого створюються шахраями і любителями швидкої наживи, а попастися на їх вудку неважко.

4. Щоб цього уникнути, не потрібно ніколи починати бізнес у мережі з вкладання своїх грошей! Можна спокуситися на золоті гори, які обіцяють шахраї, але це просто міраж, який з часом розвіється, якщо тримати себе в руках.
Втім, є бізнес, заснований на торгівлі акціями або валютою на біржі, і він також вимагає вкладень. Однак це інша справа, адже зазвичай до того, як вступити в реальні торги, розважлива людина проходить спеціальне навчання і практику на навчальному рахунку.

5. Конкретні і працюючі варіанти, на які може розраховувати початківець надомну працівник: копірайтинг, програмування (для просунутих), переклади текстів, створення інформаційної розсилки (не плутати зі спамом), розміщення реклами на своєму блозі /сайті, дизайн і створення сайтів, оптимізація та розкрутка сайтів, гра на біржі, партнерські програми, інтернет-магазин, продаж фотографій, написання рефератів, курсових, дипломів, мережевий маркетинг (без вкладень) і пр.

6. Є й інші варіанти, але вони підходять скоріше для підтримки духу авантюризму, ніж для реального заробітку, однак деякі умільці і там знаходять собі застосування. Це гри в інтернеті на гроші (покер, казино, лотереї), фінансові піраміди, мережевий маркетинг (з вкладенням власних коштів) і т.д.

7. Заробити гроші, сидячи за комп'ютером вдома, можна. Але, як і будь-яка робота, це зажадає досить великих зусиль, принаймні, спочатку. Тим не менш, у такого роду діяльності маса переваг: саморозвиток, формування навичок у використанні комп'ютерних програм і редакторів, постійне навчання. Багато фрілансери не зупиняються на одному виді заробітку, а освоюють кілька варіантів. Це не тільки сприяє самоосвіті, але і захищає від збоїв в роботі по одному з напрямків....

Відповідь на запитання: Як заробити грошей за комп'ютером