Як заробити за допомогою webmoney

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

Webmoney - крупна платіжна інтернет-система, яка дозволяє не тільки зберігати гроші, розраховуватися за деякі послуги, відкрити власний рахунок, але і поповнити особисті заощадження. Як можна заробити за допомогою сервісу webmoney?

Інструкція:
1. Для початку зареєструйте гаманець webmoney, розберіться з тим, як користуватися системою webmoney-keeper.

2. Визначте, який вид заробітку вас більше цікавить. Ви можете використовувати наступні можливості: отримання webmoney-бонусів, читання рекламних листів, оплачувану реєстрацію на сайтах, автосерфінг і інші.

3. Вивчіть теоретичні поняття. Щоб успішно заробляти в інтернеті, потрібно дізнатися, хто такі реферали і Реферери, що таке аккаунт і автосерфінг. Зробити це можна тут: http://www.delovoy.nm.ru/teoria.htm Вивчення основних понять не займе дуже багато часу, а ви станете впевненіше себе почувати у всесвітній павутині.

4. Якщо ви прагнете до отримання грошей за допомогою виконання оплачуваних завдань, вам належить робити наступне: зайдіть на сайт спонсорів, наприклад, http://wmzona.com і зареєструйтеся там.

5. Заходьте по наданих посиланнях на потрібні сайти, реєструйтеся там або завантажуйте вказані файли. У нагороду ви миттєво отримаєте невелику суму за кожне відвідування. Заробіток може досягти 2 доларів за 1000 відвідувань. Завдання необхідно виконувати строго за певний час, зазвичай за 6 годин. Після виконання завдання підтвердіть завершення дії у роботодавця.

6. Остерігайтеся шахраїв. Іноді, викачувавши файл з вказаного сайту, ви разом з ним отримуєте троянську програму, яка може вкрасти інформацію про вашому рахунку та викрасти ваші гроші. Не вводьте номер гаманця webmoney на підозрілих сайтах.

7. Завдання можна обговорювати з іншими користувачами. Скористайтеся думкою інших працівників про роботодавця і визначте, чи надійна така система заробітку. Як показує практика, для заробітку в інтернеті потрібно дуже багато вільного часу і постійний доступ в інтернет. Тому основним контингентом є найчастіше школярі та студенти....

Відповідь на запитання: Як заробити за допомогою webmoney