Як заробити письменнику

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Робота і кар'єра

На жаль, письменник - це не професія і найчастіше не джерело стабільного доходу. Що ж робити тим, хто вміє займатися тільки письменством? Писати статті і рекламні тексти, а також займатися перекладами.

Інструкція:
1. Писати можна не тільки книги, Але й листи, Статті, рекламні тексти і проспекти, комерційні пропозиції. Якщо ви письменник, це означає, що у вас є талант перетворювати і доносити до людей інформацію, якою б вона не була. Тому перше, що належить зробити письменникові - задуматися, в якій саме сфері йому б хотілося писати.

2. Існує дуже багато друкованих та онлайн-видань за інтересами. Це можуть бути як журнали про автомобілі, так і блоги про кіно або музиці. Знайдіть через інтернет кілька таких видань і запропонуйте їм свої послуги. Можливо, їм якраз потрібен автор. В якості портфоліо ви можете запропонувати їм те, що ви коли-небудь написали, щоб редакція могла оцінити ваш рівень, або ж написати що-небудь саме для них.

3. Письменник - людина творча. Саме таких людей часто не вистачає в рекламних агентствах. Спробуйте влаштуватися в одне з таких агентств простим копірайтером. Цілком можливо, що з вашим талантом ви зможете швидко зробити кар'єру і заробити.

4. Зовсім не обов'язково займатися копірайтингом або рекламою в офісі. Це можна робити і вдома. Багато подібні співробітники працюють віддалено. Спосіб роботи можна узгодити з самим рекламним агентством. Також можна шукати разові проекти на сайтах для фрілансерів.

5. Якщо ви володієте іноземними мовами, у вас вийде заробити на перекладах. Перекладачеві дуже важливо добре володіти не тільки іноземною мовою, але і російським. Знайти таку роботу можна як в офісі, так і вдома. Розішліть резюме по бюро перекладів. Якщо у вас є диплом перекладача, ви влаштуєтеся без проблем. якщо ж ні, вам доведеться спочатку напрацьовувати досвід на разових проектах, які можна знайти на біржах праці для фрілансерів і тематичних сайтах для перекладачів.

6. Багато письменників скаржаться на те, що їм складно продати свої книги. Якщо ви серед них, подумайте: може бути, ви просто робили це недостатньо активно? Розсилайте ваші книги по всім відомим видавництвам, а також літературним журналам. Цілком можливо, що помітять саме вас, особливо якщо ви пишете книги на актуальні теми або тих жанрів, які добре продаються....

Відповідь на запитання: Як заробити письменнику