Як зберегти фізичне здоров'я восени

Posted by Admin on 24-06-2013, 21:31 in Здоров'я і медицина

З приходом осінньої прохолоди ризик підхопити вірусну інфекцію зростає в рази. Крім того, на погіршення самопочуття скаржаться і люди з хронічними захворюваннями. Щоб зберегти фізичне здоров'я восени, важливо вжити комплексних заходів.

Інструкція:
1. Одягайтеся по погоді. Здавалося б, нічого складного, але багато хто відчуває труднощі з виконанням цієї рекомендації. Справа в тому, що осіння погода дуже мінлива: перепади температури, велика кількість опадів та поривчастий вітер не кращим чином позначаються на стані здоров'я. Пам'ятаючи про це, хтось прагне одягнутися потепліше, однак всупереч поширеній думці, перегрів нітрохи не краще переохолодження. Оптимальним рішенням буде багатошаровий одяг. При грамотному підході до формування образу, це не тільки практично, але й стильно. Не забувайте і про непромокальну взуття і головний убір.

4. Слідкуйте за тим, щоб харчування було повноцінним. У раціоні повинні бути присутніми як м'ясні і рибні блюда, так і фрукти з овочами. Бажано не забувати про крупи і молочні продукти. Також на користь підуть соки і вітамінні відвари з шипшини або брусниці. У день має бути не менше 3-4 повноцінних прийомів їжі. Легкі перекуси можуть бути доповненням, але не заміною ім.

3. Уникайте місць великого скупчення народу, саме там висока ймовірність підхопити інфекцію. Звичайно, не кожен може відмовитися від громадського транспорту і походу за продуктами, але якщо є можливість, кілька зупинок краще пройти пішки, а не проїхати в задушливому автобусі, а великому гіпермаркету віддати перевагу невеликий магазин.

4. Намагайтеся спати не менше 7-9 годин на добу. Недолік сну веде до ослаблення захисних сил організму, а це не кращим чином позначається на фізичному здоров'ї.

5. Якщо ви страждаєте хронічними захворюваннями, заздалегідь проконсультуйтеся з лікарем з приводу профілактичного лікування. Дуже часто саме воно дозволяє уникнути загострення або зробити перебіг хвороби більш легким.

6. Проводьте більше часу на свіжому повітрі. Добре, якщо це будуть заміські поїздки, а не прогулянки уздовж жвавої транспортної магістралі....

Відповідь на запитання: Як зберегти фізичне здоров'я восени