Як полегшити біль в животі

Posted by Admin on 27-08-2013, 10:52 in Здоров'я і медицина

Причин появи болю в животі може бути ціла безліч - від незначних недуг (запор, діарея, менструація, газоутворення), до найсерйозніших захворювань, що вимагають хірургічного втручання. Якщо вам вже знайомі ці відчуття, візьміть на озброєння методи, які допоможу заспокоїти біль. Якщо біль у животі з'явилася вперше, негайно зверніться до лікаря.

Інструкція:
1. При порушенні травлення, шлункових кольках і хворобливому напруженні мускулатури живота прикладіть до хворого місця гарячий компрес або грілку. Щоб довше зберегти тепло, накрийте грілку ковдрою або теплим рушником. Можна зробити інакше: прикладіть гарячу грілку до живота на три хвилини, потім змініть його грілкою з холодною водою. Продовжуйте прикладати по черзі гаряче і холодне протягом двадцяти хвилин, закінчите гарячим компресом.

2. Круговий масаж живота часто здатний полегшити біль. Це можна робити самостійно, але все ж краще, якщо масаж зробить хто-небудь з домочадців. Використовуйте помаранчеве, оливкова або мигдальне масло. Ляжте на спину і почніть повільно погладжувати живіт круговими рухами, прямуючи за годинниковою стрілкою. Руху бажано починати з внутрішньої сторони тазової кістки, йдіть уздовж бічної сторони живота, потім нижньої частини грудної клітки і вниз по протилежній стороні живота до тазової кістки. Продовжуйте масаж до тих пір, поки не відчуєте полегшення.

3. Біль у животі протягом багатьох століть лікували травами. Щоб визначити, що найбільше вам підходить, спробуйте кілька видів. Чай з ромашки відмінно допомагає впоратися з млявим травленням або перенапруженням шлунка, розслаблює мускулатуру кишечника і сприяє проходженню їжі. Чай з насіння петрушки полегшує біль при газоутворенні і порушенні травлення, заспокоює кольки. Перцева м'ята у вигляді чаю або капсул знімає біль при шлункових кольках, але дана рослина здатна діяти дратівливо на слизову оболонку шлунка.

4. При діареї прийміть негайно адсорбент - це може бути «Смекта» або активоване вугілля (з Розрахунку Одна таблетка на десять кілограм вашої ваги). Компенсуйте втрату рідини сольовими розчинами - «Регідрон» або «репетував» (один пакетик на літр води). Чай з чорницею або ожиною володіють відмінними дубильними речовинами. Якщо діарея триває більше доби і супроводжується підвищеною температурою тіла, висипаннями на шкірі, сильним болем у животі або блювотою, негайно зверніться до лікаря або викличте швидку допомогу.

5. За кілька днів до приходу місячних жінок можуть турбувати тягнуть болі внизу живота. Причиною цього є гормональний дисбаланс або збій у роботі яєчників. Нормалізувати статеві гормони допоможуть фітоестрогени - люцерна, солодка, хміль, материнка, меліса або шавлія. Приймайте їх у вигляді відварів, чаїв або настоянок за кілька днів до початку менструального циклу....

Відповідь на запитання: Як полегшити біль в животі