Як полегшити біль у грудях

Posted by Admin on 7-08-2013, 15:20 in Здоров'я і медицина

Підвищена чутливість грудей і больові відчуття в області молочних залоз - буденне явище для деяких жінок. Циклічна біль - масталгія, настає зазвичай перед початком менструації і проходить сама по собі, не вимагаючи лікування. Так як же полегшити біль у грудях?

Інструкція:
1. Щоденний масаж грудей допоможе значно полегшити болі за рахунок активної циркуляції крові. Виконуйте масаж наступним чином: широко розчепірте пальці і прикладіть долоні до грудей таким чином, щоб соски упиралися в центр руки. Потім акуратно стискайте і розтискайте пальці, масажуйте груди круговими рухами долонь.

2. Циклічні болю в грудях ослабнуть, а то і зникнуть зовсім після щоденного прийому масла примули протягом трьох місяців. Приймайте лише мінімальну дозу, вказану в інструкції. Ні в якому разі не використовуйте масло примули, якщо ви вагітні або збираєтеся зачати дитину, даний препарат може сприяти викидню.

3. Зменшити циклічні болі в грудях відмінно допомагають гормональні протизаплідні таблетки. Але перед прийомом оральних контрацептивів проконсультуйтеся з лікарем-гінекологом, який дасть вам рекомендації і призначить певний препарат.

4. Ефективний засіб проти болю в грудях перед початком менструального циклу - препарати магнію, які рекомендується почати приймати з другої половини менструального циклу. Магній не тільки попереджає біль у грудях, але й полегшує інші неприємні симптоми передменструального синдрому.

5. Придушити біль у грудях можна з допомогою болезаспокійливих препаратів, що продаються в аптеці без рецепта лікаря. У число таких препаратів входять «Ацетамінофен», «Ібупрофен» або «Напроксен». Приймаючи ліки, дотримуйте інструкцію і точне дозування. При інтенсивному болю, лікар може призначити особливі препарати, які застосовуються для лікування молочних залоз - «Бромокриптин», «Даназол» і «Тамоксифен».

6. Щодня приймайте по 400 міліграм вітаміну Е, через чотири-шість тижнів ви відчуєте значне полегшення перед початком менструації. Можна пропити комплекс вітамінів, попередньо проконсультувавшись з лікарем....

Відповідь на запитання: Як полегшити біль у грудях