Як зберегти нирки

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Здоров'я і медицина

Нирки належать до органів видільної системи. Через них проходить уся кров тіла близько 360 разів на добу, завдяки чому вона очищається від токсичних і шкідливих продуктів, одержуваних в результаті обміну речовин. Крім цього, нирки підтримують хімічний склад і фізичні властивості крові, лімфи, внутрішньоклітинної та міжклітинної рідини. Але щоб це парний орган функціонував нормально, його необхідно підтримувати, захищати і зміцнювати.

Інструкція:
1. Діяльність нирок залежить від багатьох внутрішніх і зовнішніх факторів. А саме від харчування, питного режиму, шкідливих звичок, супутніх захворювань. Відповідно, їх функцію легко порушити і набагато важче відновити.

6. Щоб зберегти здоров'я нирок і їх фільтраційну здатність важливо дотримувати питний режим. Зневоднення є основною причиною порушення їх діяльності, оскільки створює додаткове навантаження. У стані дефіциту води, продукти обміну речовин, що підлягають виведенню, випадають в осад, кристалізуються і осідають у нирках і з часом перетворюються на камені.

3. Для нормальної роботи нирок необхідно випивати не менше 15-2 літрів води щодня, а в літній час до 25-3 літрів, оскільки багато рідини організм втрачає з потом. Однак, щоб не створювати надмірне навантаження на нирки, важливо дотримувати питний режим. Велика частина добового об'єму води повинна надходити в організм у першій половині дня і найменше - ввечері.

4. Для збереження нирок слід правильно харчуватися - уникати вживання продуктів, здатних дратувати тканину нирок (солоне, мариноване, консервоване) і, навпаки, збагачувати раціон корисної для них їжею. Оскільки ниркам необхідний цинк, калій, магній необхідно забезпечити їх надходження не тільки з їжею, але й у складі вітамінно-мінеральних комплексів. Щоб отримати ці речовини з їжі корисно їсти вівсяні пластівці, висівки, гречана і пшоняна каші, часник, гриби, шпинат, капусту, ізюм, какао, квасоля і горох.

5. Для підтримки фільтраційної та видільної здатності нирок їх необхідно періодично очищати. Причому тільки після очищення кишечнику і печінці. Саме в такій послідовності рухається кров і очищається від шкідливих домішок кожним з цих органів. Згідно біоритмам для очищення нирок підходить друга половина осені.

6. На стан нирок великий вплив мають різні захворювання. Наприклад, атеросклероз, придатних до нирок, судин може призвести до порушення їх кровопостачання і ниркової недостатності. Тому збереження здоров'я нирок лежить в профілактиці сприяють хвороб.

7. Не менш згубний вплив на нирки надають сечостатеві інфекції. Піднімаючись по сечоводах вгору, хвороботворні бактерії викликають запалення ниркових мисок і приводять до різних захворювань. Таку ж дію на нирки надає кокова флора (стафілокок, стрептокок), яка активно розмножується при карієсі, тонзиліті, синуситі, ангіні. Своєчасне лікування цих захворювань є профілактикою захворювань нирок.

8. При запаленні нирок слід проводити повноцінне і комплексне лікування, причому досить тривалий - 15-2 року з моменту припинення будь-яких ознак хвороби. Протягом усього лікування позитивна дія надає фітотерапія і дієтотерапія....

Відповідь на запитання: Як зберегти нирки