Як зберегти фізичне здоров'я

Posted by Admin on 6-07-2013, 01:06 in Здоров'я і медицина

Бути здоровим і довго жити мріє кожна людина. Але неправильно покладати всі надії на хорошу генетику чи молодість, адже несприятливі фактори підстерігають сучасної людини на кожному кроці. Варто лише відкоригувати свої звички і спосіб життя, щоб здоров'я стало постійним і вдячним вашим супутником.

Інструкція:
1. Шлях кожного до здоров'я і довголіття повинен починатися з бажання. Саме сильне бажання бути здоровим народжує сильну мотивацію, а мотивація, у свою чергу, стимулює силу волі. Почніть з вироблення у себе такого бажання. Напевно, багато хто помічав, як згубно діють на спосіб життя негативні емоції: злість, смуток, ненависть ревнощі, заздрість. Їх вбивче вплив починається з заїдання проблем і закінчується підвищеним інтересом до шкідливих «заспокоювач душі» (нікотину, алкоголю, наркотиків). Намагайтеся позбуватися від негатива на догоду спокою, оптимізму і хорошому настрою.

8. Внутрішня стійкість до стресів, рівний настрій без «бур» у вигляді неврозів, страхів і сумнівів, є основою міцного імунітету і фізичного здоров'я. Постарайтеся жити так, щоб отримувати задоволення від кожного прожитого дня, від дрібних радостей і спілкування. Існує також 12 факторів, які безпосередньо впливають на якість і тривалість життя. Розгляньте і скорегуйте кожен з них, це допоможе вам поліпшити своє самопочуття і потенціал власних резервів.

3. Зверніть увагу на наступні фактори: харчування, Спадковість, вода, медикаменти, екологія, рух, агресія бактерій і вірусів, травми, психологія, біоенергетика, шкідливі звички, час. Кожен з них ви можете змінити так, щоб якість вашого життя підвищився, а частота виникнення різних захворювань поступово знижувалася.

4. Намагайтеся вживати в їжу тільки свіжі продукти і чисту воду. Не переїдайте. Регулярно очищайте організм від токсинів.

5. Зробіть помірні фізичні навантаження обов'язковою складовою вашого життя. Частіше ходіть пішки. Не відмовляйтеся і від розумових навантажень. Більше читайте і дізнавайтеся щось нове.

6. Забудьте про шкідливі звички. Не зловживайте медикаментами, віддаючи перевагу лікуванню народними засобами.

7. Будьте максимально уважні та обережні. Оточіть себе позитивними і енергійними людьми і намагайтеся бути на тій же хвилі....

Відповідь на запитання: Як зберегти фізичне здоров'я