Як поліпшити кровопостачання мозку

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Здоров'я і медицина

Для нормального функціонування всього людського організму інтенсивна робота мозку просто необхідна. А основним критерієм, який і визначає стан мозку, є рівень його кровопостачання. Саме тому так важливо підтримувати і стимулювати кровообіг центральної нервової системи.

Інструкція:
1. Першим етапом в оздоровленні організму, включаючи і судини мозку, є складання правильного раціону. Зменшіть кількість продуктів, що містять холестерин. Намагайтеся їсти якомога менше жирної їжі, а під час приготування страв користуйтеся прянощами замість кухонної солі.

2. Постарайтеся їсти якомога більше овочів, риби і нерафінованих рослинних масел, так як вони здатні виводити з організму всі шлаки, включаючи і холестерин. Таке харчування є своєрідною профілактикою захворювань судин мозку, що, відповідно, і покращує якість кровопостачання.

3. Необхідний також і регулярний і систематичний прийом вітамінних комплексів. Простежте, щоб у придбаній вами препараті, крім вітамінів присутні такі мікроелементи як залізо, магній, кальцій, цинк, сірка і фосфор.

4. Дуже корисними є також і дихальні вправи. Справа в тому, що повноцінна робота мозку залежить і від кількості кисню в крові. За допомогою регулярного виконання простих вправ ви зможете збільшити рівень цього газу, і поліпшити якість кровопостачання. Найпопулярнішим вважається вправу по задерживанию дихання. Для початку встаньте прямо, опустіть руки і постарайтеся максимально розслабитися. Тепер зробіть глибокий вдих і затримайте дихання. Виміряйте, скільки секунд ви можете не дихати. Тепер цю цифру розділіть на два - ви отримаєте час, який і буде стандартним для початку вправ. Тепер відпочиньте 5 хвилин і знову не дихайте, але при цьому додавши до стандартного часу 2 секунди. Такі цикли потрібно повторювати кожен день, поступово доводячи результат до 120 секунд.

5. Крім правильного харчування і дихальних вправ використовуйте також і рецепти народної медицини. Наприклад, корисними є листя суниці. Для приготування відвару візьміть 20 грам зеленого листя, дрібно їх подрібніть, залийте склянкою окропу і варіть на повільному вогні 10 хвилин. Потім дайте рідини настоятися протягом 2 годин. Пити потрібно по столовій ложці тричі на день. Виконуючи такі досить прості процедури, ви зможете без проблем підтримувати нормальне функціонування мозку і всього організму....

Відповідь на запитання: Як поліпшити кровопостачання мозку