Як зберегти здоров'я

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Здоров'я і медицина

Здоров'я є невід'ємною частиною життя будь-якої людини. Коли воно починає давати збій, то все навколо здається нерайдужні. Поява втоми, апатія, легкі нездужання - все це свідчить про неблагополуччя в організмі. У такому випадку важливо вчасно почути сигнал про допомогу і вжити відповідних заходів.

Інструкція:
1. Одні вчені схиляються до думки, що здоров'я людини на 50% залежить від самого нього. Інші вважають, що - на 80%. Але в обох випадках вони єдині в думці - здоров'я людини знаходиться в його руках. Тому для того, щоб його зберегти треба, в першу чергу, докласти свої зусилля.

2. Необхідно переглянути спосіб життя, який ви ведете. Постійне недосипання, перевтома негативно позначаються на стані організму. Тому важливий щоденний повноцінний сон від 8 до 10 годин. Вчені вважають, що достатньо спати по 8 годин на добу. Однак все індивідуально: комусь достатньо і 7:00 а деяким потрібно для гарного самопочуття спати близько 10.

3. Правильне харчування - це наступний крок до збереження здоров'я. Бажано, щоб їжа була домашнього приготування, без консервантів. Можна їсти все, але тільки в розумних кількостях. В ідеалі треба їсти невеликими порціями 5-6 разів на день. Але працюючи на підприємствах це неможливо. Однак можна скорегувати свій режим харчування у відповідності з графіком дня.

4. Обов'язково ви повинні снідати. А поки сніданок готується, можна прийняти душ. Водна процедура допоможе вам підбадьоритися, а прийом їжі - зарядить ваш організм енергією на весь день. Не пропускайте обід. Звичайно, добре, якщо є можливість взяти їжу з дому і поласувати здоровою їжею. Але якщо це неможливо, то хоча б знайдіть місце для обіду, якому ви довіряєте.

5. Для збереження здоров'я корисно ввечері розслабитися, прийнявши ванну, і легко повечеряти. Випийте трав'яний чай. Він заспокоїть вас і налаштує на повноцінний нічний відпочинок.

6. Відсутність шкідливих звичок (куріння, вживання алкоголю і наркотиків) допоможе вас зберегти своє здоров'я. Звичайно, є приклади, коли палять і п'ють люди почувають себе добре. Але навіщо ризикувати, адже немає впевненості, що ви ввійдете в їх категорію. До того ж, все до пори до часу. Алкоголь ніхто не забороняє, в помірних кількостях він навіть корисний. Наприклад, щодня випивати склянку червоного вина добре для здоров'я. Але в такому випадку ви повинні бути впевнені, що п'єте алкогольний напій хорошої якості. На жаль, на прилавках з кожним роком все більше з'являється підробленого алкоголю. І ціна тут не є показником якості.

7. Важливим складовим здоров'я є фізичні навантаження. Щоб організм завжди був у тонусі, треба його навантажувати. І необов'язково бігти в спортзал, досить хоча б три рази на тиждень дозволити собі прогулюватися на свіжому повітрі не поспішаючи. Тут все індивідуально, кожен з вас повинен сам вирішити, який вид навантажень йому потрібен.

8. Життя у великих містах негативно позначається на стані організму. Корисно хоча б виїжджати сім'єю за місто на свіже повітря, піти в ліс за ягодами чи грибами. До речі, ось вам і фізичні навантаження, і прогулянка на свіжому повітрі одночасно.

9. У будь-якому випадку, кожен повинен знати, що життя - це рух. А між справами корисно приємно відпочити. Тільки живучи в гармонії з самим собою, можливо зберегти здоров'я....

Відповідь на запитання: Як зберегти здоров'я