Як зберегти груди під час вагітності

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Здоров'я і медицина

Кожна жінка хоче якомога довше зберегти свої груди в хорошій формі. Зміна розміру молочної залози під час вагітності відбувається нерівномірно. Десять тижнів груди збільшується порівняно швидко, потім на чотири тижні процес збільшення об'єму грудей сповільнюється, і далі розвиток молочних залоз відновлюється з новою силою. Материнство - це випробування для жіночих грудей, якщо хочете зберегти її красу, то починайте доглядати за грудьми ще до народження дитини.

Інструкція:
1. Найголовніше - це підбір правильного бюстгальтера. Він повинен бути зшитий з натуральних тканин і мати широкі бретельки, щоб підтримувати груди і забезпечити однакове розподіл на плечах ваги молочних залоз. Чашечки бюстгальтера повинні бути оптимальної глибини, щоб не тиснути на соски.

2. Груди потребує постійного гігієнічному догляді. Щодня обмивайте груди теплою водою з використанням дитячого мила. Дуже корисно приймати контрастний душ, він корисний для підтримки тонусу, підтягування грудей і загартовування організму. Почніть з невеликих температур, поступово роблячи воду більш прохолодною. Пару разів в день приймайте повітряні ванни, відкриваючи груди на 10-15 хвилин при кімнатній температурі.

3. Використовуйте спеціальні крему й маски для підвищення пружності грудей. Вони зволожують і живлять шкіру, зберігаючи її еластичність. Віддайте перевагу косметиці на основі рослинних екстрактів і водоростей, вона діє ефективніше за високого вмісту активних речовин.

4. Не варто забувати і про фізичні вправи для грудей. Підберіть нескладний комплекс вправ і починайте тренуватися. Наприклад:
- Підніміть руки над головою, витягніть і повільно з напругою опускайте в сторони.
- Щільно притисніть долоні один до одного на рівні грудей, лікті тримаєте горизонтально. Здавлюйте долоні зі всієї сили, потім ослабте руки, повторіть 10 разів.
- Здійснюйте обертання вперед і назад витягнутими в сторони руками.
- Зберегти красу грудей допоможуть і звичайні віджимання від підлоги.

5. Включіть до свого меню продукти, які багаті вітамінами А, Е і С, зелень, свіжі фрукти і овочі. Виключіть з раціону смажену і жирну їжу, кава і газовані напої, обмежте споживання гострого і солоного. Варто почати приймати спеціальні вітаміни для вагітних.

6. Нехай ваша вагітність протікає легко і радісно, а груди, завдяки цим порадам, залишиться красивою!...

Відповідь на запитання: Як зберегти груди під час вагітності