Як заробити плоскостопість

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Здоров'я і медицина

Плоскостопість - це хвороба, при якій звід стопи втрачає природну увігнутість і нога стає сплощеної. Своїм власникам вона приносить масу незручностей: від швидкого зношування взуття до болів в ногах і хребті. Призовників з плоскостопістю визнають непридатними до служби, а охочим зайнятися балетом радять спробувати себе в чомусь іншому. Що треба зробити, якщо ви з якихось причин вирішили заробити собі плоскостопість?

Інструкція:
1. Максимально обмежте фізичні навантаження. Атрофовані м'язи ніг не зможуть підтримувати зведення стопи у вигнутому положенні.

2. Якщо ви не хочете обмежувати себе в рухах, а бажання заробити плоскостопість все одно є, то займіться інтенсивними фізичними вправами. Біг по асфальту, стрибки, гімнастика та інші види спорту, в яких навантаження дається на м'язи ніг, при регулярних і насичених тренуваннях приведуть до сплощення стопи.

3. Піднімайте тяжкості, вони підсилюють навантаження на стопи. З цієї ж причини прагніть вживати більше жирів і вуглеводів, а якщо у вас підвищена маса тіла, Не сідайте на дієту. Зайві кілограми діють як додаткове навантаження на м'язи і зв'язки стопи.

4. Ходіть по підлозі босоніж, а по траві у взутті. Масування стоп при ходьбі по рельєфним поверхням позитивно впливає на стан зв'язкового апарату, отже, протипоказано в тому випадку, якщо ви хочете домогтися плоскостопості. Ходьба по рівній поверхні босоніж, навпаки, провокує захворювання.

5. Не носіть ортопедичні устілки, вони задають правильне положення стопі при ходьбі і раціонально розподіляють навантаження на підошву.

6. Вибирайте тісний взуття на високих каблуках, або, навпаки, на абсолютно плоскій підошві. Товста, негнучких підошва і танкетка теж допоможуть придбати плоскостопість.

7. Вибираючи кросівки, перевагу віддавайте моделям з хорошими супінаторами. Супінатори візьмуть на себе функцію зводу стопи. Після тривалого носіння такого взуття нога вже не зможе самостійно утримувати увігнуте положення.

8. Перебуваєте на ногах протягом дня як можна частіше. Ідеальним варіантом буде стояча робота.

9. Якщо ви отримали травму стопи, то починайте спиратися на ушкоджену ногу якомога раніше. Не займайтеся лікувальною фізкультурою і не ходіть на масаж. У підсумку плоскостопість у вас обов'язково з'явиться....

Відповідь на запитання: Як заробити плоскостопість