Як звести родимку

Posted by Admin on 22-08-2013, 20:17 in Здоров'я і медицина

Родимки - це пігментовані шкірні утворення, які можуть виникати на будь-якій поверхні нашого тіла. Комусь вони надають неповторну родзинку, а хтось мріє їх видалити. Якщо ви ставитеся до останніх, то пам'ятайте: перш ніж видаляти будь-які види родимок, необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Інструкція:
1. Родимки можуть бути двох типів - доброякісні або злоякісні. Точно визначити їх природу може лише лікар.

2. Показаннями до видалення доброякісних родимок можуть бути наступні ознаки: швидке зростання, горбиста текстура, нечіткі межі утворення, тріщинки на родимці, запальні процеси прилеглих тканин і лімфовузлів. При будь-яких цих ознаках необхідно здатися спеціаліста, оскільки такі зміни можуть супроводжувати зміни доброякісної родимки на злоякісну.

3. Також піддаються видаленню родимки, які постійно контактують з одягом, натираються і запалюються.

4. Для видалення родимок існує кілька методів. Приміром, хірургічний увазі видалення родимки під місцевої анестезії за допомогою звичайного скальпеля. Після видалення на шкіру накладається від одного до кількох швів. Післяопераційний догляд полягає в обробці шва препаратами, який призначить лікар.

5. Ще один спосіб позбутися родимки - це видалити її за допомогою радіоножа. Лікар також робить пацієнтові місцеву анестезію, після чого родимки як би спалюються спеціальним приладом. На місці видалення утворюється щільна кірочка, за якою необхідно буде доглядати так, як порекомендує лікар. Шви при такому вигляді видалення не накладаються.

6. Ще один спосіб позбавлення від родимок - це лазер. Операція також не вимагає загальної анестезії та подальшого накладення швів.

7. Також вам можуть запропонувати такі методи, як електрокоагуляція - видалення родимки за допомогою високочастотного електроструму або кріодеструкція - видалення за допомогою рідкого азоту.

8. Після будь-якого видалення лікар повинен відправити вашу родимку на аналіз, щоб переконатися, що вона мала доброякісну природу....

Відповідь на запитання: Як звести родимку