Як зберегти нерви

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Здоров'я і медицина

У сучасному житті, проживаючи у великих містах, люди наражаються на численні стресових ситуацій. Це дуже негативно позначається на здоров'ї і може призвести до серйозних захворювань. Профілактика і лікування стресів повинні вестися не тільки медичним, але й психологічним способами.

Інструкція:
1. Найголовніше - не приймати близько до серця ситуації, які змушують вас нервувати. Пробки, непідписаний контракт, тиснява - це зовсім не привід псувати собі настрій. У таких ситуаціях краще подумати про щось приємне, що змусить вас посміхнутися, можна пригадати якусь смішну ситуацію або історію.

2. Намагайтеся уникати конфліктів. Будь-яку проблему можна вирішити мирним способом, якщо ви маєте справу з адекватною людиною. Якщо ж вас цілеспрямовано хочуть розлютити, будьте розумнішими. Ваш спокійний вигляд без зайвих слів втихомирить навіть самого конфліктного людини.

3. Як можна частіше займайтеся спортом. Фізичні навантаження помітно покращують настрій і допомагають зняти стрес, направивши скопилася негативну енергію на роботу м'язів. Дуже корисні ранкові пробіжки. Якщо необхідно виплеснути накопичений негатив, то підійде боксерська груша.

4. Відмінний спосіб заспокоїтися після важкого дня - це подивитися хороший, добрий фільм або послухати спокійну музику. Також підійдуть розважальні передачі, які змусять вас сміятися.

5. Потрібно обов'язково висипатися, не мучити організм важкою роботою, давати йому відпочинок. Міцний сон не тільки допомагає відновити сили, але й позитивно позначається на самопочутті і зовнішньому вигляді. А відмінний вид подвійно піднімає настрій.

6. Прогулянки на свіжому повітрі - відмінний спосіб заспокоїти розхитані нерви. Бажано гуляти щовечора хоча б по одній годині. На вихідні прагніть по можливості виїхати за місто, На природу. І обов'язкова умова: навіть не згадувати про проблеми, які залишилися в місті.

7. Добре допомагає при стресах популярна сьогодні ароматерапія. Візьміть аромалампу і додайте в неї кілька крапель ефірних масел апельсина, лаванди та іланг-ілангу. Це відомі антидепресанти. Приляжте на диван і приблизно півгодини полежте в повній тиші. Незабаром ви відчуєте спокій. Такі процедури сприяють більш міцному і спокійному сну....

Відповідь на запитання: Як зберегти нерви