Як зберегти здоров'я взимку

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Здоров'я і медицина

З настанням холодної пори року люди частіше починають хворіти на простудні захворювання. Щоб підтримати своє здоров'я і знизити ризик захворюваністю на грип або ГРЗ, необхідно з особливою увагою відноситися до свого здоров'я і дотримуватися певних правил підвищення імунітету.

Інструкція:
1. У зимову пору року обов'язковим пунктом щоденного раціону повинно бути не тільки вживання корисних овочів і фруктів, але й прийом спеціальних вітамінних комплексів. Іммуноповишающіе засоби, що продаються в аптеках, також досить корисні для зміцнення організму. Перш ніж придбати ці засоби, відвідайте лікаря і проконсультуйтесь, які саме вітаміни підійдуть вам.

2. Крім вітамінів узимку організм потребує їжі, багатої жирами. Як правило, в холодну пору року тіло потребує тепла, для того щоб організму самостійно зігрітися, потрібна енергія. Так, розщеплення жиру дозволяє отримати в 8 разів більше енергії, ніж, наприклад, розщеплення глюкози. Тому взимку постарайтеся вживати їжу, насичену жирними кислотами. На дієту в цей час року також сідати не варто.

3. Якщо організму буде достатньо жиру, тоді волосся, шкіра і нігті будуть не тільки виглядати красиво, але і будуть здорові. Допомогти їм у цьому можна не тільки правильним харчуванням, але й використанням спеціальних засобів, що містять у своєму складі олію. Щотижневі масажі з маслом не лише живлять тіло, але і створюють спеціальний захисний шар. За волоссям і нігтями найкраще доглядати, використовуючи спеціальні жирні маски.

4. Крім харчування, в зимову пору року організм також потребує відпочинку. Тривалість сну збільште на 1 годину, лягати спати постарайтеся раніше, ніж зазвичай.

5. Не варто забувати взимку і про фізичні вправи. Прогулянки на свіжому повітрі дуже корисні для організму. Однак в холодну пору року здійснити їх буває досить важко. Тут вас може виручити відвідування фітнес-залу, заняття йогою або пілатесом. Корисним також є плавання в басейні.

6. Крім всього вищепереліченого, прагніть щодня вранці або ввечері приймати контрастний душ, чергуючи теплу воду зі злегка прохолодною. Не забувайте також про процедури загартовування. Таким чином, правильно піклуючись про власний організм в зимову пору року, ви зможете підвищити свій імунітет і зберегти здоров'я....

Відповідь на запитання: Як зберегти здоров'я взимку