Як зберегти здоров'я і красу

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Здоров'я і медицина

Здоров'я - це найдорожче, що є у людини. А раз людина здорова, то він і гарний. Не буває гарних хворих людей. Так що ж необхідно робити, щоб здоров'я, а значить і краса збереглися?

Інструкція:
1. В першу чергу, щоб зберегти здоров'я і красу, необхідно правильно харчуватися. Тому виключіть або обмежте використання дуже жирної і смаженої їжі. Намагайтеся не використовувати рафіновані продукти. Обмежте використання цукру і продуктів з нього. Дотримуйтесь правила: в їжі має бути 60% натуральних продуктів - фруктів і овочів, 20% - білків, а інші 20% повинні складатися з натуральних крохмалів, натуральних цукрів і пісних масел.

2. Обмежте алкоголь. Ні до чого хорошого, окрім хворої печінки, Захоплення алкоголем не призводить. Від звички курити також слід позбутися.

3. Природно, не вживайте продукти з різними шкідливими добавками, такими як стимулятори росту, консерванти та інше.

4. Завжди створюйте для себе фізичні навантаження. Візьміть за правило 5 кілометрів щодня проходити або пробігати. Постарайтеся щодня робити хоч 15 хвилин дихальні вправи для хорошої роботи легенів.

5. Намагайтеся гартувати себе і своїх дітей. Влітку обов'язково купайтеся у відкритих водоймах, щоб «набратися» засмаги і здоров'я на весь рік. Звичайно, в будь-якій справі потрібна міра, але літні купання - це нічим незамінний спосіб загартовування.

6. Раз на тиждень виділяйте для себе день відпочинку. Найкраще його провести на природі, на дачі, у горах, загородом. Але можна пройти в театр, кіно. Як ці дружні походи всією родиною зміцнюють і згуртовують відносини в родині!

7. Не забувайте про косметику. Приємна туалетна вода, хороший дезодорант, крему для обличчя і рук - це все робить ціла армія людей, які трудяться над створенням для людини засобів, які допомагають йому зберегти здоров'я і красу.

8. І ставитеся до цього життя з оптимізмом! Природно, в житті буває всяке - погане і хороше. Але працьовитий і доброзичлива людина все одно зможе знайти себе в такому різношерстому світі. Тому при будь-яких труднощах можна згадати приказку, що «все пройшло, пройде і це», і намагатися жити далі, сподіваючись, що світлого і чистого в нашому житті буде більше з кожним роком....

Відповідь на запитання: Як зберегти здоров'я і красу