Як полегшити цистит

Posted by Admin on 11-12-2013, 10:10 in Здоров'я і медицина

Цистит - це запалення сечового міхура, що виникає при переохолодженні нижньої частини тіла і проникненні інфекції. Полегшити болі можна за допомогою методів народної медицини і сучасних лікарських препаратів.

Інструкція:
1. Основною причиною циститу є переохолодження нижньої частини живота або ніг, часте вживання міцного алкоголю, копченостей, пересолене їжі, періодичні запори. Жінки частіше хворіють запаленням сечового міхура, оскільки уретра у них коротше, і інфекція потрапляє в неї швидше.

2. Основними симптомами циститу є:
- Почастішали позиви до сечовипускання, хоча кількість виведеної сечі невелике;
- Болі при сечовипусканні, які носять різкий, пекучий характер, що посилюється до кінця;
- Болі безпосередньо після сечовипускання;
- Мутна, можливо, з кров'ю сеча.
Якщо до вищеперелічених симптомів додається і підвищена температура, терміново зверніться до лікаря. Можливо, у вас запалення нирок або сечоводів.

3. При перших ознаках циститу потрібно лягти в ліжко, надіти на ноги теплі шкарпетки. Між ніг покладіть теплу грілку або пластикову пляшку з гарячою водою. Якщо вам боляче мочитися, спробуйте зробити це під струменем теплої води, яка розслаблює м'язи.

4. Для виведення збудників хвороби з організму можна попити теплі брусничні або смородинові соки, які володіють високою кислотністю і згубно діють на мікроби. Зараз необхідно більше пити, навіть якщо вам боляче ходити в туалет. Тільки так можна очистити організм. Крім соків можна вживати теплу мінеральну воду, спеціальні трав'яні збори, які можна купити в аптеці.

5. При сильних болях можна прийняти лікарський препарат «Палін» в дозуванні, призначеної лікарем. При правильному лікуванні і дотриманні всіх рекомендацій болючі відчуття проходять за 2-3 дні, а для повного одужання знадобиться 7-10 днів.

6. Цистит краще попередити, ніж лікувати, тому дотримуйтесь заходів профілактики цієї неприємної хвороби. Не сидіть на холодних поверхнях - лавочках, гранітних огорожах, взимку на снігу. Після купання відразу міняйте купальник на сухий, не ходіть в мокрих плавках підлягає. Намагайтеся не ходити з мокрими ногами і носіть взуття по сезону. Не хизувалися в холодну погоду в легенях колготках. Дотримуйтесь правила особистої гігієни, не захоплюйтеся носінням трусиків-стринг, які можуть стати причиною потрапляння бактерій в сечовий міхур. Жінкам, часто страждають від циститу, по можливості, необхідно відмовитися від використання тампонів....

Відповідь на запитання: Як полегшити цистит