Як поліпшити кровопостачання

Posted by Admin on 30-05-2013, 13:16 in Здоров'я і медицина

Багато захворювань людини пов'язані з порушенням кровообігу. Поганий кровообіг веде до погіршення кровопостачання органів і тканин, результатом чого є завжди холодні руки і ноги, болючий дискомфорт в ногах, і це не найгірше, що може бути. При подібних симптомах необхідно виконати ряд заходів, спрямованих на поліпшення кровопостачання.

Інструкція:
1. В першу чергу, особливо, якщо у вас сидяча робота, або ви ведете малорухливий спосіб життя - внесіть у ваше життя рух. Підберіть собі комплекс занять, який вам ближче всього. Це можуть бути біг, ходьба, гімнастика, ранкова зарядка або відвідування фітнес клубу. Якщо у вас немає медичних протипоказань, помірна навантаження на серце прискорить кровотік, а разом з ним і ваше самопочуття. Візьміть за звичку щоденне заняття спортом.

2. Здоровому способу життя супроводжує і відмова від шкідливих звичок, таких як, наприклад паління. Шкідливі речовини, що виділяються з димом сигарети, потрапляючи в організм, звужують судини, звідси це легке почуття запаморочення. За допомогою куріння ви порушуєте мозкове кровопостачання, судини спазмуються, відбувається кисневе голодування, результат - головні болі і запаморочення. Відмовтеся від куріння.

3. Неправильне харчування також веде до порушення кровообігу, і як наслідок, кровопостачання. Малорухливий спосіб життя плюс неправильне харчування ведуть до ожиріння. Крім постійного навантаження на серце, яке з часом втрачає свою скорочувальну здатність, надлишок холестерину сприяє утворенню склеротичних бляшок, які чинять опір току крові. Результатом буває підвищений тиск, а ризик відриву склеротичної бляшки загрожує раптовою смертю. Перегляньте своє меню на користь здорової їжі, багатої білками, вітамінами, клітковиною, з низьким вмістом жирів і вуглеводів.

4. Вживання вітаміну ніацин, який міститься у формі нікотинової кислоти і її аміду, покращує кровообіг. Не плутайте нікотинову кислоту і нікотин, що міститься в сигаретах. Ніацин призначають при порушенні кровообігу, викликаного атеросклерозом. Для зниження рівня холестерину, доза ніацину повинна становити 3 грами на добу. Нікотинова кислота міститься в курячих грудках, грудинці телятини, грибах (лисички), лососеві, макаронах твердих сортів пшениці, хліб цельнозерновом, капусти білоголової, кукурудзі, дріжджах.

5. Місцеве кровопостачання можна поліпшити за допомогою масажу і контрастного душу, з наступним розтиранням рушником. Для зігрівання ніг використовуйте гірчичники або інші засоби, що володіють аналогічною дією. Подразнюючий ефект викликає приплив крові до поверхні шкіри, завдяки чому ноги зігріваються.
Носіть одяг з натуральних тканин, особливо шкарпетки, якщо ноги завжди холодні.

6. При підвищеному гемоглобіні через густоти крові відбувається порушення кровообігу. Підвищується ризик утворення тромбів. У такій ситуації необхідно розріджувати кров. Настій імбиру добре допомагає при порушенні кровообігу. Він не тільки розріджує кров, але і знімає спазми судин і підвищує імунітет. Поліпшувати кровопостачання можна і медікоментозного. При необхідності, проконсультуйтеся у лікаря....

Відповідь на запитання: Як поліпшити кровопостачання