Як поліпшити зір без окулярів

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Здоров'я і медицина

Людина може бути повністю щасливий тільки при повному фізичному здоров'ї. Людина є відповідальним за своє здоров'я і, на жаль, існують захворювання, які ми просто не можемо попередити. Ми починаємо звертати увагу на проблеми із зором, коли вони вже існують і більшість з нас використовує найпростіший спосіб поліпшення зору - окуляри. Але надівши окуляри одного разу, існує ризик проходити з ними все життя. Спробуйте поліпшити зір за допомогою вправ для очей і вітамінів.

Вам знадобиться:
- Вітаміни,
- Вправи для очей.

Інструкція:
1. Роблячи щодня вправи для очей, ви досягнете великих результатів. Дана вправа потрібно робити в світлий час доби, знаходячись в приміщенні. Вибрати поглядом кілька знаходяться на різній відстані один від одного (від кінчика носа і до найдальшої точки горизонту). Сфокусувати погляд на об'єкті, і часто моргаючи, постарайтеся зловити проблиск гострого зору. Моргати потрібно на кожному обраному вами об'єкті по черзі, інтервал моргання на початковому етапі може бути одне моргання в секунду, потім частіше.

2. Усядьтесь зручніше та розслабтеся. Шию потрібно тримати прямо, постарайтеся сфокусувати погляд на кінчику носа. Дивіться на нього протягом двох хвилин, після цього закрийте очі. Повторіть дану вправу 3 рази, після цього закрийте на деякий час очі для відпочинку.

3. Після відпочинку зафіксуйте погляд на точку між брів. Утримуйте, таким чином, очі 1-2 хвилини. Закрийте очі на хвилину для відпочинку.

4. Гарне вплив на нерви і циркуляцію крові надає погладжування закритих очей, легкі натиски, вібрація, легке розминання і масаж долонею. Швидке моргання протягом двох хвилин, також сприяє циркуляції крові.

5. Холодна вода відмінно стимулює органи зору. Після вправ на м'язи очей, опустіть обличчя у ємність з холодною водою на кілька секунд 3-4 рази. Або можна набрати воду в долоні і бризкати прямо у відкриті очі.

6. Існує один чудовий засіб для відновлення зору - чорниця. У ній міститься велика кількість антиоксидантів, які здатні вивести токсини з сітківки ока. Особливо актуально вживати чорницю людям, які працюють за комп'ютером або з паперами.

7. Бета-каротин є ефективним засобом для поліпшення зору і лікування захворювань очей. Бета-каротин знаходиться в моркві, цей вітамін не дуже добре засвоюється організмом. Тому моркву потрібно вживати спільно з жирами або молочними продуктами....

Відповідь на запитання: Як поліпшити зір без окулярів