Як полегшити прорізування зубів

Posted by Admin on 2-09-2014, 21:13 in Здоров'я і медицина

Кожна сім'я з нетерпінням чекає моменту, коли можна буде назвати свого малюка «Зубастик». І вже з шести місяців батьки починають регулярно заглядати йому в рот, в надії на появу зубів без яких-небудь проблем. Проте всім відомо, що цьому радісної події передують неприємні відчуття у малюка і переживання мами.

Вам знадобиться:
- Березовий сік або мед
- Спеціальні зубні гелі

Інструкція:
1. Незважаючи на те, що це фізіологічний процес, краще полегшити прорізування зубів, і для цього необхідно знати перші ознаки, які часто супроводжуються припухлістю ясен з хворобливістю і сверблячкою.

2. Однією з ознак прорізування зубів є підвищена слинотеча. Потім всі підручні предмети і пальці частіше, ніж зазвичай виявляються у роті. Таким чином, вгамовується свербіж ясен.

3. Характерною ознакою появи перших зубів є перетирають руху яснами, причина яких також в не проходить свербінні. Іноді прорізування зубів супроводжується припухлістю і болючістю ясен. Це відразу можна зрозуміти по примхливому станом малюка на самому початку годування (якщо годування грудьми). Можлива відмова від грудей і досить тривалий плач.

4. У цей період можливе порушення травлення, яке проявляється диспепсією (рідким стільцем) і зниження імунітету, яке може проявитися у вигляді нежиті або застуди.

5. Існує безліч засобів, здатних полегшити прорізування зубів без шкоди здоров'ю. Незадовго до появи перших ознак, рекомендується урізноманітнити асортимент іграшок малюка іграшками-прорізувач. Малюк встигне до них звикнути і полюбити, і в потрібний момент м'яка гумова річ допоможе усунути свербіж, не викликаючи травмування ясен.

6. При хворобливості з припухлістю ясен рекомендується охолоджувати іграшки-прорізувачі в холодильнику - це має ефект знеболювання.

7. Малюк із задоволенням буде смакувати розрізану уздовж на дві або чотири частини морквину. Такий же результат буде від скоринки хліба (важливо, щоб хліб не сильно кришився). Це полегшить стан ясен і принесе, хай і не значну, користь організму.

8. Для підтримки ясен можна змащувати їх натуральним березовим соком або медом.

9. З медикаментозних засобів варто відзначити спеціальні зубні гелі, які містять в своєму складі невелику кількість новокаїну. Змащувати ясна дитини такими гелями рекомендується в основному на ніч, щоб малюк міг спокійно заснути. Прорізування зубів може супроводжуватися примхливим, плаксивим настроєм дитини, до якого варто підходити терпляче....

Відповідь на запитання: Як полегшити прорізування зубів