Як поміняти батарейку в ключі

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Авто

Смарт ключі, якими обладнується більшість іномарок, що знаходяться у верхньому ціновому сегменті автомобільного ринку, на сьогоднішній день є найкращою гарантією від злому або викрадення машини. На відміну від іммобілайзера, дія таких ключів не обмежена сантиметрами навколо замка запалювання, що є додатковою зручністю для автолюбителя. Однак, як і всі електричні пристрої, смарт ключі потребують заміни елементів живлення. Як же замінити батарейку в ключі запалювання?
Вам знадобиться:
- Новий елемент живлення (батарейка або акумулятор);
- Плоский ніж.

Інструкція:
1. Огляньте смарт ключ, щоб знайти кришку відсіку для батареї. В залежності від марки автомобіля існують різні системи комплектування ключів. Деякі з них не припускають самостійну заміну батарейки, тому не мають кришки батарейного відсіку в принципі. Такі смарт ключі розраховані на дуже дорогу заміну у дилера. Однак і вони можуть бути відновлені без жодної сторонньої допомоги.

2. Відкрийте кришку батарейного відсіку ключа. Акуратно, щоб не пошкодити клеми затискачів, витягніть елемент живлення. Це може бути батарейка на подобі годинниковою, або невеликий акумулятор. Постарайтеся не упустити елемент, оскільки через його невеликих розмірів шукати його в машині, а вже тим більше на вуличному асфальті вельми проблематично. Тим більше що не у всіх випадках маркування батарейки вказується всередині ключа, а точна назва може знадобитися для придбання нового елемента.

3. Якщо ключ не має видимого батарейного відсіку, зверніть увагу на спосіб кріплення і з'єднання двох площин пристрої. Якщо є невеликі гвинтики, відкрутіть їх за допомогою підходящої викрутки. У самому важкому випадку смарт ключ може з'єднуватися за допомогою звичайних пластмасових засувок, відкрити які без певного збитку не вийде. Як показує практика, ці засувки йдуть досить важко і навіть при дотриманні всіх запобіжних заходів ламаються. Так що відкривайте смарт ключ на засувках за допомогою невеликого плоского ножа, заздалегідь припускаючи, що при складанні пристрій доведеться склеювати. Зверніть увагу на той факт, що ключі без спеціальної кришки від батарейного відсіку і кріплень-гвинтиків якраз і є тими пристроями, які виробник воліє міняти цілком. І просить за це істотну суму грошей, зазвичай від 3500 до 5000 рублів.

4. Вставте нову батарейку в ключ. Швидше за все, після заміни елементу живлення смарт ключ втратив прив'язку до автомобіля і тепер просто не працює. Значить, доведеться «прописати» його заново. На жаль, програмування ключа неможливо без наявності ще одного смарта, який був би повністю функціональний. Щоб ініціювати процедуру прописки, вставте робочий смарт ключ у замок запалювання. Потім поверніть його в позицію 2 буквально на пару секунд і знову поверніть в початкове положення. Витягніть смарт із замка запалювання і натисніть unlock, потім кнопку lock три рази поспіль. Тепер підійшов черга програмованого ключа, в якому був замінений елемент живлення. Повторіть ту ж процедуру з кнопками unlock і lock, яку тільки що виконали з робочим смарт ключем. Щоб завершити процес програмування, вставте відновлений ключ, включіть запалення на пару секунд і відразу ж вимкніть, вийнявши смарт ключ із замка....

Відповідь на запитання: Як поміняти батарейку в ключі