Як поміняти датчик детонації

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Авто

Датчик детонації в автомобілі - це пристрій, який призначений для визначення часу появи детонації в двигуні внутрішнього згоряння. Датчик детонації двигуна є одним з пристроїв в електронній системі керування двигуном машини з уприскуванням палива. Щоб замінити непрацююче пристрій на нове, потрібно зробити кілька нескладних операцій.

Інструкція:
1. Перед тим як починати виконання процедури переконайтеся, що двигун повністю охолов. Від'єднайте від акумуляторної батареї негативний провід. У разі, якщо аудіосистема на вашому автомобілі обладнана кодом безпеки, перед від'єднанням батареї перевірте, чи є у вас правильна комбінація для зворотного введення її в роботу.

2. В іноземних автомобілях датчик детонації звичайно закручений канал охолоджувального шляху двигуна, тому його від'єднання зазвичай пов'язане з деякими втратами охолоджуючої рідини. Щоб уникнути цього, заздалегідь злийте антифриз з системи охолодження. Тепер від'єднайте електричний роз'єм, після чого виверніть з двигуна датчик.

3. Сучасні датчики поставляються звичайно з різьбовий частиною, яка покрита антіпріхвативающім герметиком. Змінний датчик вверніть на стандартне місце. Пам'ятайте, що надмірне затягування датчика може призвести до виходу його з ладу.

4. Підключіть електропроводку до датчика і заповніть систему охолодження. Перевірте двигун на відсутність ознак витоку охолоджуючої рідини.

5. Датчик детонації на автомобілях ВАЗ змінюється наступним чином. Щоб зняти одноконтактний датчик, який розташовується вгорі блоку циліндрів, від'єднайте електричний роз'єм і відкрутіть датчик за допомогою ключа на 22. Після цього зніміть датчик.

6. Щоб поміняти двоконтактний датчик на шпильці, включіть запалення та від'єднайте провід від клеми «мінус» акумуляторної батареї, після чого роз'єднаєте датчик з колодкою з проводами. Тепер відкрутіть за допомогою ключа на 13 гайку, яка кріпить датчик. Зніміть шайбу і від'єднайте від шпильки пристрій. Установку нового датчика виробляєте в зворотному порядку....

Відповідь на запитання: Як поміняти датчик детонації