Як поліпшити пам'ять за допомогою ліків

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Здоров'я і медицина

Гарна пам'ять - один з найцінніших властивостей мозку. Багато в чому завдяки їй, людина може досягти успіхів у навчанні, роботі, творчості. Однак, великі емоційні навантаження, темп сучасного життя, стреси та перевтому, нездорова екологія - все це негативно позначається на пам'яті. Проблеми можуть виникнути навіть у зовсім молодих людей! Що вже говорити про людей вельми поважного віку. Не дивно, що лікарі та вчені наполегливо шукають відповіді на питання: які лікарські засоби сприяють поліпшенню пам'яті?

Інструкція:
1. Оскільки пам'ять часто погіршується на тлі загального зниження життєвого тонусу, перевтоми, стресів, то можуть допомогти препарати загальнозміцнюючого і заспокійливої дії. Народна медицина (в тому числі, східна) здавна використовувала різноманітні відвари, настоянки. Наприклад, з китайського лимонника. Це дуже корисна рослина, що володіє цілим «букетом» цілющих властивостей.

2. Добре може допомогти в таких випадках чорноплідна горобина (аронія). Є цілий ряд інших цілющих рослин. Але все-таки бажано проконсультуватися з лікарем, оскільки препарати на рослинній основі володіють, як правило, «м'яким» дією, у них все ж таки є протипоказання.

3. Якщо ж пам'ять погіршилася в результаті серйозного захворювання (аж до такого грізного, як хвороба Альцгеймера), то рослинні препарати малоефективні. Тут потрібні сильнодіючі лікарські засоби. На жаль, в більшості своїй поряд з високою ефективністю вони мають цілий ряд серйозних протипоказань і при неправильному прийомі можуть різко погіршити стан пацієнта. Тому і виписувати такі препарати, і контролювати хід лікування повинен досвідчений, висококваліфікований лікар. Самолікування тут абсолютно неприпустимо!

4. А як ставитися до широко рекламованим «диво-засобів», селищем швидке і надійне позбавлення від поганої пам'яті? На жаль, саме як до реклами. Оскільки до їх складу входять лише амінокислоти, вітаміни і мікроелементи. Деякий стимулюючий вплив на мозок вони, безумовно, нададуть, але з тим же успіхом можна було упорядкувати режим дня і ввести в свій раціон більше овочів, фруктів і зелені. Тому, якщо не шкода грошей, можна придбати і приймати такі «диво-добавки», шкоди вони точно не принесуть. Але і користь буде досить сумнівною....

Відповідь на запитання: Як поліпшити пам'ять за допомогою ліків