Як полоскати рот хлоргексидином

Posted by Admin on 24-06-2013, 20:47 in Здоров'я і медицина

Біль у горлі - вельми неприємна річ. Вона може бути і досить помірною, коли людина відчуває лише легкий дискомфорт, і дуже сильною, коли будь-яка спроба «ковтання» те саме тортурам. Існує великий список засобів, які можна застосовувати при болях в горлі: тут і «смоктальні льодяники» на основі ментолового і евкаліптової масел, і настої ромашки, і слабкий розчин марганцівки. Останнім часом, все більш популярним стає такий засіб, як хлоргексидин. Як же його використовувати?

Інструкція:
1. Хлоргексидин випускається в різних формах, а саме у вигляді 005% розчинів для зовнішнього застосування, таблеток, аерозолів, гелів. Для полоскання порожнини пацієнтові знадобиться, природно, розчин цього препарату. Процедура дуже проста: спочатку вам необхідно прополоскати хворе горло кип'яченою теплою водою, потім набрати в рот одну столову ложку розчину хлоргексидину, і полоскати їм рот протягом тридцяти секунд. Після цієї процедури слід утриматися від прийому їжі мінімум на дві години. Дану процедуру краще повторювати двічі на добу, вранці та ввечері. При сильних болях у горлі, можна збільшити кількість процедур до трьох.

2. При прийомі не слід забувати і про протипоказання. Пацієнтам з підвищеною чутливістю до компонентів хлоргексидину, використовувати його не рекомендується. Також з великою обережністю його повинні використовувати вагітні жінки та годують грудьми матері. У цих випадках застосовувати цей розчин для полоскання порожнини рота можна тільки за погодженням з лікуючим лікарем.

3. З побічних дій хлоргексидину, відзначено зміна смаку в окремих випадках на нетривалий час....

Відповідь на запитання: Як полоскати рот хлоргексидином