Як зарядити повністю розряджений акумулятор

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Авто

Якщо повністю розряджено автомобільний акумулятор, визначте його ємність, приєднайте його до зарядного пристрою та заряджайте малим струмом, який розраховується залежно від ємності. Зарядити повністю розряджений акумулятор мобільного телефону або плеєра складніше - тут доведеться застосувати декілька варіантів.

Вам знадобиться:
зарядний пристрій, блок живлення.

Інструкція:
1. Зарядка акумулятора автомобіля Якщо акумулятор автомобіля повністю розрядився, краще не намагайтеся відразу завести його, «підкорити» від зарядного або акумулятора іншого автомобіля. Щоб не зіпсувати акумулятор, відразу зніміть його, занесіть у приміщення і спробуйте зарядити. При зарядці подавайте струм не більше 10% від ємності акумулятора. Якщо, наприклад, акумулятор має ємність 55 ампер-годин, подавайте на нього струм не більше 55 ампера і заряджайте його 10 годин. При зарядці зніміть кришки акумулятора і стежте за тим, щоб він не перегрівся і не закипів. В цьому випадку акумулятор може назавжди вийти з ладу.

2. Якщо акумулятор герметично закритий і не вимагає догляду за собою, то при його зарядці встановлюйте ще більш слабкий струм - 25% від ємності акумулятора. Для 55 ампер-годинного акумулятора цей струм складе 1375 А, а час зарядки складе 40 годин. Якщо є можливість, використовуйте зарядні пристрої з режимом «що знижується зарядки», який зменшує струм у міру заряджання акумулятора, не дозволяючи йому перегріватися.

3. У деяких зарядних пристроях є функція швидкої зарядки. Її можна використовувати тільки в крайньому випадку, оскільки вона значно знижує термін служби акумулятора.

4. Зарядка акумулятора мобільного телефону або плеєра Літієві акумулятори, використовувані в цих пристроях, при повній розрядці блокуються спеціальними контролерами, тому вважається, що зарядити їх неможливо. Але спробувати варто. Перш за все, поставте пристрій на зарядку на кілька годин. Якщо не допомогло - зніміть акумулятор і подайте на нього напруга від блоку живлення, але не вище 42 вольта. Через годину встановите назад. Якщо заряд не з'явився - Знайдіть контроллер батареї і подайте напругу, обійшовши його. Акумулятор почне заряджатися, але може й вибухнути, тому будьте дуже обережні....

Відповідь на запитання: Як зарядити повністю розряджений акумулятор