Як полегшити біль у спині

Posted by Admin on 6-11-2013, 22:37 in Здоров'я і медицина

Біль у спині виникає несподівано в самий невідповідний момент, пов'язано це з різними причинами. Самостійно зняти напад можна різними засобами і при першій же нагоді звернутися до лікаря для медичного обстеження, на підставі результатів якого буде призначено лікування, спрямоване не тільки на усунення больових відчуттів, але і на причину, що викликала захворювання.

Вам знадобиться:
- Анальгетики;
- Нестероїдні протизапальні засоби;
- Відволікаючі мазі;
- Гірчичники.

Інструкція:
1. Якщо ви відчули різкий біль у спині і відразу звернутися до лікаря-невропатолога немає можливості, прийміть нестероїдний протизапальний засіб: «Аертал», «Аспірин», «Найз» або анальгетики: «Кетарол», «Седалгин», анальгін, змастіть спину маззю на основі бджолиної або зміїної отрути. Також можете скористатися маззю з відволікаючим і зігріваючим ефектом на основі червоного перцю або нестероїдних протизапальних мазь: «Диклофенак», «Ібупрофен», «Кетанов». Якщо у вашій аптечці такі кошти відсутні, то, в крайньому випадку, скористайтеся скипидарної маззю, бальзамом «Золота Зірка» або поставте гірчичники на болючі місця.

3. При болі в попереку приймати знеболюючі засоби і користуватися відволікаючими мазями або компресами небезпечно, тому що причиною можуть стати не проблеми, пов'язані з хребтом, а захворювання нирок або жіночих органів. Тому при нестерпного болю в області попереку викличте швидку медичну допомогу, особливо якщо порушено сечовипускання, Дефекація, присутні набряки, больові відчуття турбують не тільки в попереку, але і в животі.

3. Будь-який біль - це сигнал про неполадки в організмі. Тому короткочасно зняти її можна, але при цьому адекватну терапію може призначити тільки лікар після ретельного медичного обстеження. Вам призначать загальні аналізи, УЗД, рентгенографію. При необхідності будуть призначені більш складні види обстеження: дискографія, томографія, ангіографія, пневмомієлографії.

4. Після проведеного обстеження вам призначать ті препарати, які будуть не тільки знімати біль, але лікувати її причину. При болях, спричинених проблемами з хребтом, вам пропишуть ортопедичний пояс або корсет. Якщо біль пов'язана з защемленням сідничного нерва, можуть призначити стероїдні гормони.

5. Щоб після проведеного лікування біль не повторилася, не піднімайте важких речей, спите на ортопедичному матраці, зміцнюйте м'язи спини, виконуйте всі рекомендації лікаря і проходите повторні обстеження....

Відповідь на запитання: Як полегшити біль у спині