Як полегшити біль в суглобах

Posted by Admin on 4-07-2014, 00:25 in Здоров'я і медицина

Біль у суглобах може з'являтися з різних причин, але в основному це відбувається через зношування хрящової тканини або запального процесу. Щоб відновити рухливість тіла, а також усунути неприємні відчуття, необхідно пройти повне обстеження і лікування.

Вам знадобиться:
- Знеболюючі і протизапальні засоби;
- Мазі;
- Спирт;
- Препарати кальцію.

Інструкція:
1. Сходіть на прийом в поліклініку. Вам зроблять знімок травмованого суглоба, щоб зрозуміти, в чому причина болі. Якщо ніяких видимих патологій не буде помічено, вам призначать нестероїдні протизапальні препарати. У деяких випадках рекомендують прийом засобів, які відновлюють хрящі.

2. Прислухайтеся до загальних рекомендацій фахівця, приймайте всі ліки, щоб скоріше позбутися від болю. Якщо будуть виявлені якісь відхилення, лікування буде підбиратися індивідуально і залежатиме від багатьох факторів.

3. Крім призначених препаратів пити інші знеболюючі не можна. Але не забороняється наносити на суглоби зігріваючі мазі, бажано з протизапальним ефектом. Позитивний результат спостерігається при використанні коштів на основі зміїного або бджолиної отрути. Також легким знеболюючим ефектом володіє скипидар і бальзам «Зірочка».

4. Приймайте гарячу ванну з додаванням морської солі або скипидару. Тепло допомагає перемогти запалення, а також знімає ниючий біль. Якщо ви не бажаєте займатися водними процедурами, прикладіть до суглобу сухе тепло на 40-60 хвилин. Подібну процедуру потрібно проводити кілька разів на день до покращення стану.

5. Зняти неприємні відчуття й прискорити процес одужання допоможе і медичний спирт. Розтирайте їм хворі суглоби три рази в день. Замість спирту підійде міцна горілка чи самогон. Після цього укутайте кінцівку шерстяною шаллю.

6. Приймайте кальцийсодержащие препарати після консультації з лікарем. Вони відновлюють хрящову і кісткову тканину, Що веде до швидкому одужанню. Намагайтеся не напружувати хворий суглоб, при необхідності дотримуйтесь постільний режим. Але лежати весь час нерухомо теж не варто, час від часу робіть невеликі прогулянки, щоб кінцівка не атрофувалися....

Відповідь на запитання: Як полегшити біль в суглобах