Як полегшити болі в попереку

Posted by Admin on 15-07-2013, 17:44 in Здоров'я і медицина

Болі в попереку можуть виникати з різних причин і носити не тільки запальний характер. Неприємні відчуття в спині можуть бути сигналом хвороб нирок, кісткової системи або статевих органів, наприклад, при міомі матки. Приймати знеболюючі засоби - не вихід з положення, необхідне комплексне обстеження і лікування.

Вам знадобиться:
- Нестероїдні препарати;
- Зігрівальна мазь;
- Скипидар;
- Морська сіль;
- Хвойний екстракт;
- Гірчичники.

Інструкція:
1. Зверніться до лікарні. Після обстеження буде ясно, чому виник біль у спині. В залежності від діагнозу вам призначать курс терапії. Якщо це сталося з причини остеохондрозу, то вам випишуть нестероїдні протизапальні пігулки і мазі. В інших випадках лікування буде спрямовано на усунення основної хвороби.

3. Пийте всі препарати, що порекомендував фахівець. Не варто займатися повним самолікуванням, не факт, що воно допоможе вам впоратися з болем. Нестероїдні мазі наносите на чисту шкіру тіла 2-3 рази на день. Поступово рухливість хребта відновиться, а біль вщухне. Якщо у вас виникнуть побічні ефекти, повідомте про це лікаря.

3. Ставте гірчичники на хворе місце. Краще допомагають гірчичні пакети, так як вони сильніші прогрівають. Якщо у вас чутлива шкіра, прикладайте до попереку сухе тепло. Підійде як електрична грілка, так і розпечена сіль, пересипана в вовняну шаль.

4. Купіть мазь зі зміїною отрутою, вона допоможе позбутися болю в найкоротші терміни. Наносьте на поперек і уздовж всього хребта рекомендовану кількість мазі. Для посилення її ефективності утеплите спину вовняним шарфом або шаллю. Вже через добу біль вщухне. Суворо дотримуйтесь рекомендовану дозування, так як мазь отруйна.

5. Приймайте гарячу ванну перед сном, щоб полегшити біль у попереку. У воду додайте морську сіль або хвойний екстракт. Після водних процедур розітріть спину скипидаром і ляжте під теплу ковдру.

6. Зверніться до мануального терапевта, якщо біль не проходить. При остеохондрозі хребта необхідний спеціальний масаж, особливо якщо хвороба спричинена сильним зміщенням дисків. Звичайно, знеболюючі засоби будуть допомагати на час, але щоб повністю вирішити проблему, необхідна допомога масажиста....

Відповідь на запитання: Як полегшити болі в попереку