Як поліпшити кровопостачання головного мозку

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Здоров'я і медицина

Головний мозок регулює і координує всі життєві функції організму. Найменші порушення в його роботі проявляються погіршенням пам'яті та координації, зниженням уваги і запамороченням. При серйозних пошкодженнях мозку можуть виникнути незворотні зміни. Найбільш частою причиною порушень є гіпоксія, яка виникає через погіршення кровопостачання. Своєчасно вжиті заходи допоможуть уникнути проблем.

Інструкція:
1. Глибоке дихання дозволяє поліпшити кровопостачання головного мозку і наситити його киснем. Повільно рахуючи до чотирьох, зробіть вдих. Затримайте дихання на 3-5 секунд, після чого видихайте, рахуючи про себе до шести. Повторіть вправу тричі. Спочатку ви будете почувати легке запаморочення, однак після регулярних тренувань організм звикне. Займайтеся дихальною гімнастикою щодня не менше 3-4-х разів. З кожним днем збільшуйте кількість вдихів-видихів (але не більше 10 разів за один підхід). Вже через тиждень ви відчуєте підвищення працездатності, а також поліпшення пам'яті, уваги і загального самопочуття.

4. Поліпшити кровопостачання мозку можна і за допомогою нескладних фізичних вправ. Встаньте прямо і виконайте кругові обертання головою. Слідкуйте за тим, щоб рухи були повільними і плавними, шия не напружувалася. Зробіть 5 повторів в один бік і стільки ж - в іншу. Виконуйте вправи кілька разів в день. Вони не тільки допомагають поліпшити кровопостачання головного мозку, але й зміцнюють шийний відділ хребта.

3. Нормальне кровопостачання головного мозку можливе тільки при здорових судинах. Тому необхідно докласти зусиль, щоб очистити їх. Включіть в раціон продукти, що сприяють виведенню холестерину: рибу, овочі, фрукти. Зведіть до мінімуму вживання солі. Пийте трав'яні чаї з меліси, шипшини, листя суниці. Вони перешкоджають утворенню тромбів, нормалізують тиск, покращують кровопостачання мозку.

4. У деяких випадках не обійтися без медикаментозних засобів. Вони особливо важливі, якщо у вас вже були проблеми з кровопостачанням головного мозку. Для початку пропийте курс вітамінно-мінеральних препаратів. У їх складі є речовини, необхідні для нормальної роботи мозку. Але деколи і їх виявляється недостатньо. У цьому випадку на допомогу прийдуть такі засоби, як «Актовегін», «Цинаризин», «Вінпоцетин» та їм подібні. Але призначення лікарських препаратів повинно здійснюватися лікарем....

Відповідь на запитання: Як поліпшити кровопостачання головного мозку