Як поліпшити показники спермограми

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Здоров'я і медицина

На жаль, багато чоловіків, які склали свою сперму на аналіз, отримують вельми невтішний діагноз. Однак показники спермограми можна поліпшити, головне - знати, як це зробити правильно.

Інструкція:
1. В першу чергу порадьтеся з вашим лікарем. Він допоможе вам вибрати найбільш підходящу програму лікування. Потрібно також попросити, щоб кваліфікований спеціаліст розшифрував вашу спермограму. Звернувши увагу на її показники, ви зможете дізнатися, як їх поліпшити.

2. Погляньте на ті показники вашої спермограми, які не відповідають нормі. Наприклад, сперма червоного або бурого кольору може стати ознакою каменів у передміхуровій залозі, пухлини або травми. Щоб дізнатися точну причину, необхідно пройти обстеження, а потім вилікуватися. Занадто великий термін розрідження сперми може свідчити про фермової недостатності або про запальних процесах в придаткових статевих залозах, що також є приводом для обстеження і лікування. Коли причина буде усунута, показники спермограми значно покращаться.

3. Дізнайтеся, чи відповідає нормі рухливість ваших сперматозоїдів, і якщо є відхилення від норми, то уточніть, наскільки воно сильно. Мала рухливість сперматозоїдів може бути викликана безліччю факторів: радіаційним і токсичним впливом, імунологічними факторами або запальними процесами. У деяких випадках, щоб збільшити рухливість сперматозоїдів, доводиться міняти обстановку (переїздити на нове місце проживання) або роботу (це стосується людей, що працюють в приміщеннях з підвищеною температурою повітря).

4. Дотримуйтесь рекомендацій, що допомагає поліпшити якість сперми в цілому. Відмовтеся від гострої, смаженої і жирної їжі, замініть тваринні жири рослинними. Їжте багато моркви, гречаної крупи, бананів, абрикосів та інших продуктів, Багатих фолієвою кислотою. Регулярно вживайте маточне молочко, а також продукти, Багаті вітамінами С і Е і різноманітні вітамінні суміші....

Відповідь на запитання: Як поліпшити показники спермограми