Як полегшити головний біль

Posted by Admin on 9-02-2014, 06:25 in Здоров'я і медицина

Майже кожна людина не з чуток знає про головного болю. Їй страждають більше 30% населення. Головний біль може вказувати на наявність різних захворювань, однак найчастіше вона являє собою мігрень, викликану перевтомою.

Вам знадобиться:
- Фітотерапія;
- Ароматерапія;
- Масаж.

Інструкція:
1. Полегшити головний біль допоможе фітотерапія. Замість звичайного чаю пийте трав'яні чаї, настоянки. Наприклад, настоянка піретруму є відмінним засобом проти головного болю, яка була викликана спазмом або розширенням кровоносних судин. Також для усунення даної проблеми використовуйте листя піретруму. Оскільки вони мають гіркий присмак, вживати їх краще в поєднанні з іншими продуктами.

2. Полегшенню головного болю сприяє чай або настоянка з пасифлори, Митника і розмарину. Також можна додати таволгу.

3. Візьміть за правило щодня випивати по чашці настою з розмарину, кори калини і таволги. Це посприяє розслабленню напружених м'язів. Впоратися зі стресом допоможе аналогічна суміш, але з додаванням вербени, сушеної пасифлори, вівсюг і ромашки.

4. Ефективним засобом у боротьбі з головним болем є ароматерапія. Ефірні олії, додані у ванну з гарячою водою, масажне масло здатні не тільки зняти напруга, але й усунути закладеність носа.

5. Використовуйте масло лаванди, ромашки, майорану, якщо причиною головного болю стало м'язову напругу. Евкаліптова і м'ятна олія допоможе при спазмі судин, викликаних закладеністю носа.

6. Використовуйте лавандова олія. Втирайте по кілька крапель в віскі, біля основи черепа і за вушною раковиною. Також допоможе аромат масел майорану, перцевої м'яти і лаванди. Просто капніть на хустку і вдихніть.

7. Добре зняти напругу можна за допомогою масажу. Помасажуйте лоб. Для цього помістіть великі пальці в центр. Інші пальці повинні залишатися з боків голови. Починайте просувати великі пальці до скронь. Дійшовши до кордону волосся, зупиніться. Повторюйте даний рух до тих пір, поки не помасажуйте весь лоб.

8. Після масажу чола переходите до масажу скронь. Кінчики пальців розташуєте на скронях і починайте сильно тиснути. Відрахуйте десять секунд, після чого ослабте тиск. Повільними круговими погладжуваннями закінчите масаж....

Відповідь на запитання: Як полегшити головний біль