Як поліпшити венозний відтік

Posted by Admin on 17-09-2013, 23:25 in Здоров'я і медицина

Венозний відтік крові здійснюється через глибокі і поверхневі вени головного мозку. Коли цей процес порушений, з'являються головні болі, запаморочення і навіть непритомні стани. Причиною цього захворювання можуть бути різні фактори, наприклад, серцева недостатність, пухлина мозку, гіпертонія, черепно-мозкова травма та інші. Як же поліпшити венозний відтік?
Вам знадобиться:
- Фітотерапія;
- Рефлексотерапія;
- Масаж;
- Консультація лікаря;
- Комлексной лікування;
- Повноцінний сон;
- Контрастний душ;
- Фізичні навантаження;
- Прогулянки на свіжому повітрі.

Інструкція:
1. Перш за все, вам необхідно негайно звернутися до лікаря для точного встановлення причини венозного відтоку, оскільки саме від цього залежить спосіб лікування. Наприклад, якщо причиною погіршення відтоку служить здавлювання вен в шийній або шийно-потиличної області, то в цьому випадку вам може допомогти рефлексотерапія, тобто голковколювання, електрофорез.

2. Також покращує відтік спеціальний масаж шиї і «коміркової» зони. Якщо ж застій венозної крові відбувається через пухлини мозку, необхідна хіміотерапія, або хірургічне втручання. І зволікання тут категорично неприпустимо! Мова в буквальному сенсі йде про життя і смерті.

3. Поліпшити венозний відтік в деяких випадку допомагає використання фітотерапії. Вам необхідно сушені листя та кору лісового горіха подрібнити, потім залити склянкою окропу. Залишити настоюватися протягом години під щільно закритою кришкою. Після цього його можна вживати по 1/3-1/4 склянки 3 - 4 рази на день до їжі. Але при венозної недостатності обов'язково слід проконсультуватися з лікарем і обговорити можливість лікування фітотерапією.

4. При лікуванні цього захворювання лікар може призначити вам лазеросветодіодную терапію, яка за допомогою світловипромінювальних діодів активує клітинні рецептори і прискорює процес регенерації клітин. Також їм буде призначено комплексне лікування, яке включає препарати, що підвищують відтік, наприклад, Кофіна, Венорутон, вінпотропіл.

5. Проводьте регулярні фізичні тренування. Фізичні навантаження можуть поліпшити венозний відтік і підвищити тонус венозних стінок. Навантаження повинні бути дозованими. Одним з оптимальних типів тренувань є плавання. Дуже благотворно діє контрастний душ, часті прогулянки на свіжому повітрі і, природно, повноцінний сон....

Відповідь на запитання: Як поліпшити венозний відтік