Як полегшити алергію

Posted by Admin on 22-08-2013, 14:02 in Здоров'я і медицина

Загострення сезонної алергії приносить занепокоєння багатьом людям. Як правило, виною всьому пилок, яку поширюють квітучі дерева і трави. Полегшити симптоми алергії нерідко допомагають перевірені народні рецепти і рекомендації.

Інструкція:
1. Перед застосуванням засобів народної медицини обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем. Нерідко лікарські трави не тільки не приносять позитивного результату, але і викликають загострення симптомів алергії.

8. Спробуйте полегшити основні симптоми алергії (кашель, чхання, запалення очей, свербіж) при допомоги белокопитніка. Фахівці виявили, що це рослина здатна ефективно контролювати прояв симптомів сінної лихоманки. Крім цього воно не викликає таких побічних ефектів, як млявість і сонливість. До складу белокопитніка входить петазін, який є активною речовиною. Він має протизапальну дію, зменшує спазми.

3. Екстракт кропиви в капсулах також є прекрасним засобом, який бореться з основними симптомами алергії. Крім цього не забувайте регулярно промивати ніс соляним розчином. Таким чином ви швидко забудете про нежить і знайдете вільне дихання.

4. Вживайте більше гострої їжі, якщо це дозволяє стан вашого організму. Пекучі приправи вбивають бактерії і прочищають носові пази. При приготуванні різних страв додавайте часник, цибуля, імбир, Кайенский перець.

5. Зверніть увагу, на які продукти реагує ваш організм, викликаючи загострення алергії. Обмежте їх вживання, і ви полегшите свій стан.

6. Не використовуйте аптечні препарати одночасно з лікарськими рослинами. Не займайтеся самолікуванням при сильних симптомах алергії.

7. Якщо запропоновані засоби не приносять позитивного результату, обов'язково зверніться за допомогою до фахівця. Досвідчений лікар, вивчивши стан вашого організму, запропонує необхідний курс лікування. Обговоріть з ним можливість прийому десенсибілізаторів і точкових мазей, протинабрякові засоби....

Відповідь на запитання: Як полегшити алергію