Як поліпшити логіку

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Психологія

Логічне мислення - це якість, яке необхідно постійно розвивати. Воно дозволить вам легко вирішувати найрізноманітніші завдання, починаючи з повсякденних питань, і закінчуючи найбільш складними, які відрізняються великою відповідальністю і високим ступенем важливості. Для того щоб розвинути логіку, ви можете скористатися наступними порадами.

Інструкція:
1. В першу чергу необхідно почати з логічних ігор. Грати в них захоче будь-яка людина, адже кожен дорослий глибоко в душі - дитина. Тому, якщо в грі потрібно напружувати свій розум, щось запам'ятовувати, бути максимально уважним і сконцентрованими, то її слід спробувати. Як для вас, так і для дітей це буде дуже корисним і веселим проведенням часу.

2. Крім того, ви можете розгадувати кросворди, ребуси та інші завдання для розвитку логіки. Також бажано якомога частіше грати в шахи, нарди, шашки та карти. Але в цьому випадку будьте максимально обережні, логіка може перетворитися в простий азарт чи суперечка.

3. Творчий потенціал також сприяє розвитку логіки, примушуючи працювати мозок і знаходити найкращі варіанти. Для тренування відмінно підходять пазли, мозайки, ліплення фігур, малювання і багато іншого.

4. Сьогодні, зайшовши в книжковий магазин, ви можете знайти спеціальну літературу, спрямовану на розвиток логіки. У таких книгах зібрано велику кількість цікавих завдань, сканвордів і тестів.

5. Щоб поліпшити логіку, ви можете скористатися комп'ютером. Існує маса різноманітних ігор та програм, які призначені саме для розвитку аналітичного, абстрактного і логічного мислення. Але при цьому важливо себе контролювати і витрачати на це лише певну кількість часу в день.

6. Постарайтеся якомога частіше розвивати свою логіку. Шкоди від цього не буде точно. Люди, що звикли думати, не загубляться в будь-якій ситуації. Вони розмірковують значно швидше за інших, знаходять не один вихід, а відразу декілька. Тому ні в якому разі не варто уникати головоломок, задачок і ребусів. З їх допомогою ви не тільки весело проведете своє дозвілля, але і поліпшите свої здібності....

Відповідь на запитання: Як поліпшити логіку