Як звернути на себе увагу

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Психологія

«Як дати зрозуміти йому, що він мені подобається?!» - Це питання так само старий, як і рід людський. І відповіді на нього мінялися залежно від епохи, уявлень про пристойність, порядках, що панують у тому чи іншому суспільстві. Тут багато що залежить від кожної конкретної особистості. Але, оскільки всі люди різні, легко можна потрапити в незручну ситуацію. Адже те, що вважається природним, само собою зрозумілим, для енергійного, рішучого, упевненого в собі людини, може здатися нетактовним, настирливим, та й попросту грубим людині тонкого душевного складу, схильного до сором'язливості. І навпаки.

Інструкція:
1. Так як же звернути на себе увагу протилежної статі, щоб не уславитися при цьому ні безпардонним нахабою, ні недоторкою, мало не «синім панчохою»? Тут, як і в будь-якому іншому справі, важлива «золота середина». Постарайтеся, щоб упевненість у собі ні в якому разі не приймала форму самовпевненості. Погляд може (і повинен) бути зацікавленим, але не надто пильною. Якщо ж він соромливий - це теж цілком припустимо, але в міру! Тут дуже важливо не «переборщити».

2. Якщо жінка боязка за характером, вона цілком може зав'язати з чоловіком невимушена розмова про самих «безневинних», ні до чого не зобов'язують, речах. Наприклад, про роботу, про захоплення. Цим, по-перше, вона зніме первісну напруженість, а по-друге, підштовхне і його до більшої відвертості і сміливості. Більш смілива, відверта жінка може відразу ж показати чоловікові, що він їй сподобався, як би «граючи» з предметами, що знаходяться у неї в руках: чайної або кавової чашкою, сигаретою, брелком Вона може кокетливо поправляти зачіску, смикати або пригладжувати кінчики волосся. Ще більш відвертий ознака зацікавленості - якщо вона спробує «продемонструвати» достоїнства своєї фігури - наприклад, прийнявши таку позу, щоб підкреслити пишність грудей або тонкість талії.

3. Ну, а чоловікові, щоб показати, що жінка його зацікавила, слід в буквальному сенсі «не зводити з неї очей». Реагувати на її слова - відповідними репліками, жестами. Бажано не «форсувати» події, особливо, якщо мова йде про дотики. Легенько доторкнутися до зап'ястя, наприклад, цілком припустимо, а ось дотик вище ліктя, тим більше - впевнене, жінка може розцінити як безпардонність. Не бути занадто боязким, але і не бути занадто напористим - ось головне правило....

Відповідь на запитання: Як звернути на себе увагу