Як поміняти все в своєму житті

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Психологія

Якщо хочеться змін, важливо не "наламати дров" і не знести все те, що будувалося роками. Все, що відбувалося до цього миті, вже знаходиться в минулому. Треба взяти звідти все краще і створити на цій основі щось ще більш прекрасне.

Інструкція:
1. Позбавтеся від непотрібних джерел інформації. Відпишіть від старих розсилок, не ходіть на колишні сайти, не читайте книги, які читали раніше. Перестаньте дивитися фільми. Не слухайте колишню музику. Все, що було раніше, привело вас до нинішньої зупинці в житті. Щоб йти далі, потрібні нові джерела інформації, які виведуть вас на інший рівень. Прочитайте кілька хороших книг-біографій про життя чудових людей. Зверніть увагу, якими джерелами інформації вони користувалися в житті, які книги читали, з якими людьми знайомилися і спілкувалися. Подумайте, звідки вам тепер отримувати інформацію для руху вперед. Складіть план вивчення нових джерел інформації.

2. Розчистити місце для нового. Нове життя можна почати з банального прибирання будинку. Викиньте мотлох, яке накопичилося в шафах і ящиках письмового столу. Зробіть це абсолютно безжально. Не чіпляйтеся за старі речі, Від яких шкода позбутися, але якими ви вже не користуєтесь роками. Якщо якимось предметом ви не користувалися останні 2 роки, швидше за все, він вам уже не знадобиться. Винесіть такі речі в під'їзд або на лавочку в дворі - люди розберуть, комусь ще пригодиться. А у вас з'явиться вільний простір для нового життя. Є дуже небагато речей, які варто взяти з собою в майбутнє. Весь інший непотріб тільки стримує ваш рух вперед. Позбавтеся від нього як можна швидше. Зробіть будинку перестановку. Нехай все стане незвичним - це допоможе вам вийти із зони комфорту і рішуче рухатися далі. Відступати буде нікуди, та й думки почнуть працювати по-новому.

3. Отримайте нові звички. Почніть робити щось незвичайне, чого раніше не робили. Наприклад, вставайте раніше і ходите по ранках на прогулянку. Фотографуйте щодня якусь гілочку у дерева. Спостерігайте, як вона змінюється протягом року, що з нею відбувається. Це буде приносити вам радість і спонукати до змін вашого життя. Ви можете придумати безліч подібних простих звичок. Вони не займуть багато часу, але будуть вашим секретом на шляху до успіху. Все життя складається з подібних дрібниць. Накопичуйте ці творчі дрібниці в різних сферах вашого життя.

4. Визначте ваші цілі на найближчі 15 років. Ким ви хочете стати за цей час? Задавати собі таке питання не пізно в будь-якому віці. Складіть простий план досягнення вашої мети і почніть слідувати йому просто зараз. 15 років - це достатній термін, щоб навчитися чому завгодно на дуже пристойному рівні. Якщо постійно дивитися на далеку мету, то всі щоденні зусилля знаходять сенс. Одного разу ця мета буде досягнута. А зараз ви міняєте все саме для досягнення конкретної мети. Не бійтеся тривалих термінів і великих цифр. Багато через 15 років пошкодують, як провели ці роки. Цілеспрямовані ж зусилля допоможуть вам зібрати рясний урожай....

Відповідь на запитання: Як поміняти все в своєму житті