Як очистити жовч

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Здоров'я і медицина

Говорячи про чистоту жовчі, мають на увазі нормальну роботу печінки, тому саме цей орган людського організму відповідає за вироблення даної рідини. Щоб забезпечити його безперебійну роботу на багато років, необхідно проводити різні оздоровчі процедури.

Вам знадобиться:
- Яблука;
- Ромашка аптечна;
- Оливкову або соняшникову олію;
- Лимони;
- Грілка.

Інструкція:
1. Пройдіть підготовчий етап перед чищенням печінки. За три дні до дати передбачуваної процедури перейдіть на споживання яблучного соку. Беріть сорти кислих яблук, наприклад, антонівку. Кислі соки розм'якшують кальциновані камінчики і пісок, що містяться в печінці, і жовчні протоки в процесі їх проходження не будуть пошкоджені.

7. У підготовчий період робіть клізми два рази в день. Для них використовуйте настої ромашки та інших трав, що володіють антисептичним ефектом.

3. Переходьте до основного етапу чищення. Візьміть склянку оливкової нерафінованої олії, краще холодного віджиму (в крайньому випадку, можна Замінити На соняшникову) і склянку лимонного соку. На третій день підготовчого періоду, краще ввечері (годин в сім - вісім) поставте перед собою ці дві склянки з упевненістю, що все буде добре.

4. Зробіть ковток масла, потім ковток лимонного соку. По закінченні 10-15 хвилин повторіть прийом масла і лимонного соку і так до тих пір, поки не спустошите склянки.
Масло випивайте залпом, а сік повільно, щоб очистити ротову порожнину. Під рукою на всяк випадок краще мати апельсинові скориночки або олію м'яти, щоб, у разі нудоти, скористатися ними.

5. Після прийому масла і соку, спокійно лягайте в ліжко, на праве підребер'я покладіть теплу грілку, постарайтеся заснути.

6. Якщо у вас є хронічні захворювання шлунка або дванадцятипалої кишки, не застосовуйте даний метод очищення. Скористайтеся іншими засобами рослинного походження для очищення печінки, такими як коріння кульбаби, подорожник, барбарис і т.п.

7. Перш ніж застосовувати той чи інший метод очищення проконсультуйтеся з лікарем, пройдіть ультразвукове дослідження печінки і жовчного міхура, здайте необхідні аналізи.

8. Дотримуйтесь здоровий спосіб життя, що включає в себе правильне харчування, фізичну активність, відмова від шкідливих звичок, щоб уникнути різних проблем зі здоров'ям....

Відповідь на запитання: Як очистити жовч