Як поліпшити зір за один день

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Здоров'я і медицина

Робота за комп'ютером, читання книг, журналів і газет, недостатнє освітлення при виконанні роботи, що вимагає зорового напруження - все це призводить до того, що зір погіршується, з'являється брижі, помутніння і «пісок» в очах. І ось ви відправляєтеся на прийом до окуліста, який повідомляє, що у вас є деякі проблеми із зором. Зрозуміло, фахівець порекомендує вам як можна швидше почати займатися здоров'ям своїх очей для того, щоб не довелося здобувати очки. У такі моменти кожна людина починає шукати всілякі способи швидкого відновлення зору.

Інструкція:
1. По-перше, пам'ятайте, що повністю відновити втрачену «одиницю» за один день (і навіть за тиждень) не вийде, але ось поліпшити зір за добу цілком реально. Спробуємо розібратися, що дійсно можна зробити без допомоги лікарів.

2. Знайдіть і спробуйте різні методики відновлення і тренування зору, які розроблені досвідченими лікарями-окулістами з різних країн світу. Так, наприклад, британський фахівець М. Корбетт пропонує наступну методику. При погіршенні зору слід скористатися прийомом, який фахівці називають «затяжне дихання». Потрібно зробити глибокий вдих, закривши очі, а от видих повинен відбуватися через стиснуті губи. Злегка нахиліть тулуб вперед і з легким шипінням випустіть повітря. Повторіть вправу і ви помітите, що глибина зорового сприйняття покращилася. Також рекомендується наступна вправа. Необхідно скласти пальці рук козирком в центрі лоба. За допомогою пальців створиться певний штучне затемнення, м'язи розслабляться і кровообіг, відповідно, покращиться. Рекомендують доктора і інші способи поліпшення зору. Так, наприклад, цілитель Юрій Лонго радив щодня повертати очні яблука в сторони, вниз і вгору по 30-40 разів поспіль. Також дуже корисно щоранку, в процесі вмивання, зробити кілька рухів бровами і століттями, щоб прибрати відчуття важкості після ночі.

3. Виключіть фактори, які можуть погіршити зір. Обов'язково дотримуйте кілька нескладних правил. При читанні не тримайте книгу або журнал не колінах або грудей - таке положення ускладнює кровообіг. Читаючи або працюючи за комп'ютером, обов'язково міняйте положення тіла і відстань від очей до аркуша паперу або монітора. Ні в якому разі не читайте в напівтемряві і перед сном.

4. Перегляньте свій раціон, пропийте курс вітамінів. Не забувайте, що сьогодні в аптеці можна придбати найрізноманітніші вітаміни для поліпшення зору. Постарайтеся збалансувати харчування. Включіть в раціон сир, моркву і чорницю - це саме ті продукти, які допомагають якщо не повністю відновити зір, то значно його улучити....

Відповідь на запитання: Як поліпшити зір за один день