Як звернути увагу оточуючих на себе

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Психологія

Кожній людині хоча б раз у житті хотілося опинитися в центрі уваги оточуючих, ловити зацікавлені погляди, отримувати компліменти і купатися в променях обожнювання. Ці мрії цілком здійсненні, якщо скористатися дієвими прийомами звернення уваги оточуючих на себе.

Інструкція:
1. Посміхайтеся і будьте помітні. Посмішка завжди привертає до себе увагу, а вже посмішка красивого і яскравого людини тим більше. Крім того, якщо людина відчуває свою привабливість, він стає впевненішою і розкутіше. А такі люди притягують оточуючих як магніт.

2. Носіть одяг, що підкреслює вашу фігуру, Стиль і смак. Дозвольте собі один невеликий провокуючий елемент в одязі. Наприклад, пару розстебнутих гудзиків сорочки, Якщо ви чоловік, або грайливий розріз спідниці, Якщо ви жінка. Також можна доповнити свій наряд одним яскравим і привертає увагу аксесуаром. Це може бути кольоровий шарф, хустку, сумочка, ювелірна прикраса, стільниковий телефон і т.д.

3. Жінці рекомендується обов'язково робити макіяж і манікюр, вигідно підкреслюючи свої переваги. Особливо сильно привертає увагу оточуючих яскрава помада. Однак не переборщіть, щоб не перейти межу стилю і вульгарності.

4. Активно й доброзичливо спілкуйтеся. Люди добре ставляться до відкритих особистостям. Не соромтеся просити допомоги. Жінці особливо доречно буде попросити поради чоловіки в магазині побутової техніки. Чоловік може порадитися з дамою, купуючи собі краватку, запитавши, іде він йому чи ні. Чим більше ви розмовляєте з незнайомими людьми, тим більш невимушеною і легким стає ваш стиль спілкування. Тренуватися цьому можна, запитуючи дорогу або час на вулицях, заговорюючи з попутниками.

5. Обов'язково любите себе. Не зациклюйтеся на негативних думках і власних недоліках, тоді і навколишні їх не помітять. Викиньте з голови негативний попередній досвід спілкування з протилежною статтю, він не обов'язково повинен повторитися.

6. У будь-якій ситуації залишайтеся самими собою і пам'ятайте - ви неповторні. Чим більше буде гармонії всередині вас, тим більше ви будете випромінювати її при спілкуванні.

7. При цьому цінуєте себе і свій час, не прагнете до знайомств з ким завгодно, лише б не нудьгувати на самоті. Ваша мета - привернути увагу більшості оточуючих, щоб потім вибрати того, хто буде вам симпатичний.

8. І останній момент - постарайтеся полюбити всіх, хто вас оточує. Щирий інтерес, симпатія і любов до своєї персони подобається будь-якій людині, і він, швидше за все, відповість вам тим же....

Відповідь на запитання: Як звернути увагу оточуючих на себе