Як зацікавити дівчину розмовою

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Психологія

Для багатьох молодих людей справжньою проблемою є вміння підтримати розмову з дівчиною. Як відомо, жінки люблять вухами, тому не варто розраховувати на можливість справити потрібне враження тільки своїм зовнішнім виглядом. Щоб викликати відповідну позитивну реакцію, необхідно вміти зацікавити дівчину розмовою. Для цього існує ряд простих, але ефективних прийомів.

Інструкція:
1. Перше, що необхідно твердо пам'ятати: дівчата - теж люди, а не загадкові інопланетяни, і хоча їхні інтереси можуть відрізнятися від традиційних чоловічих, все ж знайти з ними порозуміння досить просто. Так само як і хлопці, дівчата хочуть щирого доброзичливого ставлення до себе. Їм подобається, коли до них проявляють увагу і говорять компліменти. І, так само як і хлопці, дівчата цінують гарне почуття гумору і жарти.

2. Якщо вам сподобалася дівчина і ви не знаєте, як зав'язати з нею розмову, почніть з найпростішого: посміхніться і привітайте її. Усмішка - по-справжньому потужна зброя в спілкуванні. Вона може бути відкритою, трохи збентеженою, доброзичливою, злегка глузливою, ніжною, забавною і ще багато якою. Постарайтеся, щоб ваша посмішка виглядала теплою і щирою. Жодна людина, а особливо юна дівчина, не зможе проігнорувати таке запрошення до знайомства.

3. Часто молоді люди говорять, що просто не знають про що треба розмовляти з дівчатами, щоб викликати їх інтерес. Відкриємо один важливий секрет: тема розмови ніякого особливо значення не має, якщо тільки ви не вирішуєте ділові питання. На початку знайомства можна прокоментувати будь навколишній подія або явище, злегка пожартувати з цього приводу, можна поцікавитися думкою дівчини або нею самою. Не забувайте тільки, що не слід жартувати про саму співбесідниці, поки ви не знаєте її досить добре. Навіть безневинна на ваш погляд жарт може здатися образливою і викликати негативну реакцію.

4. Для того щоб виробляти позитивне враження на жінок, варто витратити трохи часу і навчитися мистецтву говорити компліменти. Важливо пам'ятати, що комплімент - це не відверта лестощі, а спосіб сказати людині щось приємне, порадувати його. Ваші компліменти повинні бути легкими і виглядати природними. Не треба штучно придумувати якісь видатні якості, яких у співбесідниці свідомо немає. Так само не слід робити комплімент занадто явним, «нудотним». Заявити вперше зустрінутої дівчині щось на кшталт: «Твої губки такі апетитні, прямо як солодкі вишеньки», явно не найкращий варіант. Такий комплімент може бути сприйнятий як образливий чи дурний. Набагато ефективніше продемонструвати, що ви раді цій зустрічі і вам приємно спілкування з таким цікавим і чарівним людиною, як ця панночка.

5. Щоб гарантовано викликати зацікавленість дівчини треба пам'ятати про важливе психологічному прийомі: завжди корисніше говорити про співрозмовника, ніж про себе самого. Часто хлопці, намагаючись справити позитивне враження, роблять серйозну помилку - починають розповідати про себе, демонструючи свої досягнення і видатні якості. І дуже часто домагаються абсолютно протилежного ефекту - дівчата починають вважати їх самозакоханими хвальками. Щоб зав'язати невимушену розмову, поцікавтеся, чим займається ваша співрозмовниця, де вона навчається, що їй подобається. А найголовніше, не забувайте уважно слухати відповіді, тоді дівчина сама непомітно для себе вам розповість, про що з нею потрібно розмовляти, що її радує і чим її можна захопити....

Відповідь на запитання: Як зацікавити дівчину розмовою