Як зберегти масу після курсу

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Спорт & Фітнес

Спортсмени, що тренуються на масу певний час, задаються питанням - як зберегти набрані кілограми після проходження даного циклу? Адже у багатьох не стоїть завдання займатися весь час. Для збереження мускулатури потрібно знати кілька важливих особливостей організму.

1. Оцініть по-новому свій раціон. Коли людина тренується посилено для набору маси, то споживання білка повинне бути підвищеним. Зважте і помножте даний показник на 3. Це і буде добова норма білка для організму. Для дорослої людини вона становить приблизно 240-300 м. Але це буде занадто багато для підтримки маси. Скоротити цей показник приблизно удвічі. Тоді ваш організм стане споживати трохи вище добової норми звичайної людини. Це і допоможе підтримувати масу.

2. Харчуйтеся через рівні проміжки часу. Знову ж, не варто забувати і про сталість прийому їжі. Старі звички дуже складно викорінити в один момент. Припустимо, для набору маси ви харчувалися 5-6 разів на день через кожні 3 години. Скоротіть це кількість до 4 разів. Тоді ви зможете підтримувати масу в рівновазі.

3. Тренуйтеся 2 рази на тиждень. Якщо ви хочете не просто не втратити вагу, але і зберегти м'язовий тонус, то вам все ж доведеться ходити в зал. Звичайно, вже не потрібно вимотувати себе 3-х або 4-х разові тренування в тиждень по 1.5 години. Піднімайте залізо у вівторок і п'ятницю, тренуючись по 60 хвилин. Приділяйте увагу, Перш за все, базовим групам м'язів: груди, спина, стегна, гомілку, плечі. Виконуйте не більше 3-4 вправ за один тренінг і відразу йдіть у роздягальню.

4. Виконуйте загальні розминочні вправи по ранках. Доповнюйте тренувальний цикл в залі звичайної фізкультурою. Це допоможе м'язам відновитися швидше від колишніх навантажень. Складіть для себе індивідуальний комплекс вправ. Взагалі, будь з них повинен обов'язково включати розтяжки (спини і ніг), нахили вперед і назад, а також махи ногами і руками. Виконуйте їх після ранкової пробіжки або вдома після пробудження.

5. Відпочивайте після будь-якого роду активності. Застава збереження маси після курсу в тому, щоб витрачати менше калорій, ніж ви споживаєте. Тільки за допомогою гарного сну і відпочинку протягом дня ви зможете досягти даної мети. Також намагайтеся зберегти внутрішню рівновагу навіть у випадку стресових ситуацій....

Відповідь на запитання: Як зберегти масу після курсу