Як зареєструвати саморобний трактор

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Авто

У дитинстві на тракторі мріє прокотитися кожна дитина. Підростаючи, деякі люди перевершують власні бажання і конструюють свої моделі цього транспортного засобу. Коли саморобна сільськогосподарська техніка зібрана, необхідно пройти процедуру її державної реєстрації.

Інструкція:
1. Необхідно відзначити, що зареєструвати саморобний трактор можуть тільки повнолітні особи (від 18 років і старше), а для цього необхідно виконати ряд наступних дій.

2. Підготуйте паспорт, документи, що підтверджують вашу прописку або тимчасове місце проживання, оригінали та ксерокопії товарних чеків і квитанцій, які свідчать про те, що вами придбані необхідні, використовувані при складанні агрегати і технічні вузли.

3. Зверніться до інспекції Державного технічного нагляду у Вашому регіоні. Напишіть за зразком заяву про реєстрацію вашого транспортного засобу, зробленого своїми руками. Візьміть вищезазначені документи, написану заяву, всю фінансову документацію і уявіть їх у вказану інспекцію.

4. Підготуйте саморобний трактор, він обов'язково повинен бути на ходу. Уявіть транспортний засіб спеціальної комісії на чолі з інспектором Держтехнагляду. Комісія повинна оцінити ваш винахід, його технічний стан і скласти акт встановленої форми про технічний огляд трактора.

5. Отримайте технічний паспорт на саморобний трактор, а так само номерний знак. Пам'ятайте, отримати ці документи можна буде лише в тому випадку, якщо ваш винахід повністю відповідає всім встановленим державою технічним нормам, а також вимогам екології та безпеки руху. Трактор повинен бути визнаний комісією придатним для експлуатації на громадських дорогах.

6. Слід знати про те, що в разі, якщо трактор, зроблений своїми руками, не схвалений комісією і не допущений до виїзду на суспільну дорогу, або у вас немає часу для такого оформлення і, відповідно, отримання техпаспорту і державного номера, ви можете перевозити саморобний транспортний засіб на будь-якому зареєстрованому причепі і використовувати за призначенням безпосередньо поза трас і доріг громадського типу....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати саморобний трактор