Як поліпшити фізичну форму

Posted by Admin on 1-08-2013, 22:03 in Спорт & Фітнес

Секрет відмінної фізичної форми відомий практично кожному: здоровий спосіб життя плюс фізичні навантаження. Однак раз у раз відкладаючи початок тренувань, занадто часто вживаючи фаст-фуд і порушуючи режим дня, ви крок за кроком віддаляєтеся від фізичної досконалості. Прийшов час взяти себе в руки і привести своє тіло в порядок!

1. Дотримуйтеся правильного харчування. Пам'ятайте, що сніданок повинен бути щільним, обід - ситним, а вечеря - легким. Краще блюдо для ранкового прийому їжі - це каша. Як відомо, в крупах міститися «довгі» вуглеводи, які насичують організм енергією до самого обіду. По можливості їжте більше сезонних (не привізних, а місцевих) фруктів і овочів, адже саме в них міститься максимальна кількість вітамінів і мікроелементів. Від булочок і кондитерських виробів краще відмовитися або звести їх вживання до мінімуму. Також не варто захоплюватися кавою, чаєм, покупними соками і газованими напоями. Кращий друг здорового організму - чиста вода.

2. Висипайтеся. Для повноцінної роботи всіх систем організму потрібно спати не менше 8 годин на добу. За цей час відбувається відновлення енергетичних ресурсів, а також м'язових волокон, що сприяє їх росту. Як наслідок, тренування стають більш ефективними. Добре провітрюйте кімнату перед сном, а краще і зовсім залишайте кватирку відкритою: постійний приплив свіжого повітря зробить сон більш міцним, а пробудження - легким.

3. Розробіть комплекс вправ, Що відповідає особливостям Вашого організму. Краще робити це разом з тренером, який не тільки підбере правильну навантаження, але і вбереже від помилок під час виконання вправ. Комплекс обов'язково повинен включати в себе розминку, вправи на ті групи м'язів, які ви хочете привести в порядок, і розтяжку. Під час розминки можна виконувати будь руху, Які дозволять розігріти м'язи. Наприклад, нахили, повороти, махи руками, ногами й навіть танцювальні па під улюблену музику. Перед початком основної частини тренування рекомендується виконати декілька кардиоупражнений, що дозволяють зміцнити серцевий м'яз, а також збільшити об'єм легенів. До таких вправ відносяться: заняття на велотренажері, біговій доріжці, стрибки через скакалку або на місці, підйоми на степ або лавку....

Відповідь на запитання: Як поліпшити фізичну форму