Як заробити за допомогою інтернету

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Спорт & Фітнес

В Інтернеті часто можна зустріти рекламу, в якій добрі дядечки і білозубі тітоньки хочуть поділитися з вами секретом, як вони заробляють по кілька тисяч доларів на місяць, працюючи в мережі, сидячи у монітора в домашніх капцях. Якщо вдома є комп'ютер і Інтернет, а у вас - вільний час, то можна легко можна спокуситися на такі обіцянки і спробувати заробити за допомогою Інтернету. З чого можна почати? Як не нарватися на обман і почати заробляти з нуля хай невеликі, але реальні гроші?

1. Найпростіший і не вимагають ніяких - ні розумових, ні фізичних зусиль, спосіб - це платні опитування. В Інтернеті можна знайти купу сайтів, після реєстрації на яких, вам на електронну пошту будуть приходити опитування від фірм, що займаються соціологічними або маркетинговими дослідженнями. За заповнення такого опитування на ваш рахунок в акаунтів будуть перераховуватися невеликі суми. По досягненню якогось фіксованого значення, ця сума може бути переведена на ваш електронний гаманець, на рахунок мобільного телефону або конвертована в подарункові сертифікати Інтернет-магазину. Це заробіток реальний, але дуже невеликий.

2. Почати заробляти можна, створивши свій сайт або блог, в якому розміщуватиметься реклама. За те, що відвідувачі сайту її переглянуть, отримувати гроші від рекламодавців будете ви. Але тут стоїть питання про розкручування сайту, а на це треба буде затратити певні зусилля. Якщо ваш сайт виявиться в перших рядках пошуковиків, то ви будете заробляти дуже непогано.

3. Можна заробити на коментарях, які ви будете залишати в блогах за невелику плату. Для цього спочатку треба зареєструватися на біржах постинга, звідки ви будете отримувати завдання. Ця праця дорого не коштує, але можна взяти кількістю.

4. Ви можете заробляти на реферальная програмах, залучаючи в різні Інтернет-проекти нових відвідувачів, які переходять на потрібні сайти по вашому посиланню. За це ви будете отримувати свій відсоток.

5. Самий реальний заробіток можна знайти, якщо ви фахівець, послуги якого затребувані на віртуальних біржах праці - копірайтер, web-майстер, перекладач, дизайнер і пр. Зареєструвавшись на такій біржі можна отримувати замовлення, напрацювати собі клієнтську базу та прекрасне портфоліо, яке постійно буде залучати до вас нових замовників....

Відповідь на запитання: Як заробити за допомогою інтернету