Як полагодити ручку велосипеда

Posted by Admin on 27-01-2014, 12:41 in Спорт & Фітнес

Велосипед є одним з найпопулярніших засобів пересування. Простий і надійний, він дозволяє успішно їздити як по місту, так і по вузьких лісових стежках і сільських дорогах. Щоб велосипед завжди справно доставляв вас в пункт призначення, він потребує періодичної регулюванню і своєчасному ремонті. Одним з вузлів, з яким час від часу можуть виникати проблеми, є рукоять керма.

Вам знадобиться:
- Клей;
- Ізоляційна стрічка або шкіряний ремінець.

1. У простому випадку пластикова або гумова рукоять керма може почати просто провертатися і злітати, що заважає управлінню. Щоб вирішити таку проблему, зніміть рукоять з керма, зачистите метал в місці її знаходження напилком або наждачним шкіркою. Після цього змастіть метал і внутрішню поверхню рукояті клеєм і встановіть її на місце. Після засихання клею кермо буде знову міцно триматися на призначеному йому місці.

2. Зверніть увагу на те, що при даному ремонті не можна користуватися контактними клеями - тобто такими, які вимагають попередньо витримати 10-15 хвилин змазані клеєм поверхні. Вимагається звичайний застигає клей, здатний склеювати різні матеріали. Можна скористатися і епоксидним клеєм.

3. Якщо однією з причин провертання рукояті є її механічні пошкодження, наприклад, надриви, ручку необхідно посадити на клей і чим-небудь додатково зафіксувати зверху. У найпростішому випадку це може бути шар ізоляційної стрічки, проте вона досить міцна і швидко стирається. Краще використовувати більш міцні матеріали - наприклад, тонкий шкіряний ремінець. Його теж слід посадити на клей, кінець ремінця підсуньте під крайні витки і затягніть, надлишок акуратно відріжте. Обгорнені шкіряним ремінцем рукояті дуже зручні, руки на них не потіють і не ковзають.

4. Іноді проблеми виникають з рукояттю гальма - як правило, вони пов'язані з її неправильним ходом. Відрегулювати правильний натяг тросика ручного гальма дуже просто, для цього знайдіть на рукояті натяжну гайку або коліщатко. Покрутивши його в ту або іншу сторону, налаштуйте зручний для вас хід рукояті ручного гальма. Якщо цього зробити не вдається, то трос, швидше за все, потребує заміни....

Відповідь на запитання: Як полагодити ручку велосипеда