Як зареєструвати маршрут

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Авто

У багатьох містах приватні автобуси складають левову частку від загальної кількості громадського транспорту. Якщо ви вирішили ввести приватні перевезення пасажирів у сферу своїх ділових інтересів, ви повинні бути готові до того, що реєстрація маршруту вашого автобуса потребуватиме чимало часу і зусиль.

Вам знадобиться:
- Автобус, за своїм типом і технічним станом відповідний обраному типу перевезень;
- Дозвіл на право здійснення перевезень на пасажирських маршрутах;
- Паспорт та схема маршруту із зазначенням небезпечних ділянок.

Інструкція:
1. Складіть паспорт та схему на маршрут регулярних автобусних перевезень з обов'язковим зазначенням небезпечних ділянок. Розробіть графік руху автобуса з урахуванням середньої швидкості автобуса і режиму праці та відпочинку водіїв.

2. Подайте заяву в муніципальне управління «Міське управління транспорту» на укладення договору щодо виконання муніципального замовлення.

3. На підставі вищевказаного договору отримаєте дозвіл на право здійснення перевезень на пасажирських маршрутах. У цьому дозволі обов'язково повинно бути зазначено його найменування, номер, найменування юридичної або фізичної особи - власника автобуса, на який видається дозвіл, марка і держномер автобуса, маршрути, за якими цей автобус допущений до перевезень пасажирів, тариф оплати, термін, на який видано дозвіл, і - інтервал руху по маршруту.

4. Забезпечте ваш автобус (або автобуси) - крім вимог правил дорожнього руху - розпізнавальним знаком; переднім і заднім покажчиком слідування і номери маршруту; правилами користування автобусами. У салоні автобуса розмістіть табличку з прізвищем водія і інформацію про власника автобуса, його адреса і контактні телефони. Також помістіть табличку з правами та обов'язками пасажирів.
Перевірте, щоб в автобусі завжди були аптечка і вогнегасник - у разі відсутності - при перевірці - чого - небудь з перерахованого вище вас можуть позбавити дозволу на пасажирські перевезення.

5. У випадку якщо ви вже здійснюєте перевезення пасажирів і хочете додати ще один або декілька маршрутів - погодьте це питання в МУ «Міське управління транспорту»....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати маршрут